niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Plac zabaw znów uszkodzony. Wandale nie odpuszczają.

Plac zabaw znów uszkodzony. Wandale nie odpuszczają.
 

Nowy plac zabaw przy ul. Kościuszki po raz kolejny wpadł w nikczemne ręce wandali. Ponownie uszkodzone zostało metalowe ogrodzenie, a zapełniony śmietnik i leżące pod nim buteleczki po płynach wyskokowych oznaczają kolejne nocne zabawy entuzjastów niszczenia cudzej własności.

Całkiem niedawno zadawaliśmy sobie pytania, jak długo po naprawieniu, plac zabaw cieszyć będzie oko. Niewiele czasu minęło od tego momentu, by ponownie ujrzeć niebywale podobny widok.  Jak można zauważyć na zdjęciach z uszkodzonego ogrodzenia wystają pręty, które stanowią zagrożenie dla bawiących się na placu dzieci i leżące po alkoholu butelki, które w szczególności na placu zabaw są niedopuszczalnym widokiem dla dzieci.

reklama

Plac zabaw w pobliżu ul. Kościuszki i Miejskiego Domu Kultury powstał na planie koła. W całości jest ogrodzony, zamontowane zostały tam takie urządzenia jak: zestaw wspinaczkowy, piramida, huśtawka wahadłowa, huśtawka ważka, kiwak foczka, wielofunkcyjny zestaw zabawowy i piaskownica. Całość uzupełniają kosz na śmieci, ławki i regulamin placu zabaw. Wykonawcą była firma Fior z Wrocławia, za kwotę 64 000 zł.

go

Podobne artykuły

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

Wandale niszczyli samochody na Piłsudskiego....

20 kw.
#ZostańWDomu: Place zabaw zamknięte z uwagi na...

#ZostańWDomu: Place zabaw zamknięte z uwagi na dużą...

23 mrz.
Apel do mieszkańców. Prosimy o zgłaszanie aktów...

Apel do mieszkańców. Prosimy o zgłaszanie aktów...

19-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama