wtorek 10 grudnia 2019

Danieli, Bohdana, Julii

reklama

Żeronice: Super Noworoczna Choinka

Żeronice: Super Noworoczna Choinka
 

W sobotę 23 stycznia w Żeronicach odbyła się Choinka Noworoczna połączona z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Członkowie Stowarzyszenia Odnowa i Rozwój Żeronic oraz druhowie OSP Żeronice chcąc powrócić do wieloletnich tradycji zorganizowali kolorową imprezę, która podobnie jak w ubiegłym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Sala OSP w Żeronicach została wypełniona po brzegi. Z zaproszenia skorzystali także burmistrz Dobrej Andrzej Piątkowski, Z-ca burmistrza Jacek Gajewski, jak również dyrektor ZS-P w Dobrej Marek Milczarek.

reklama

Wszyscy przybyli goście mogli podziwiać piękne dekoracje, dzięki którym można było poczuć się jak w bajce. Poczęstunek składał się z wielu rodzaju ciast upieczonych przez mieszkanki Żeronic i Ugorów oraz żurku przyrządzonego przez Koło Gospodyń Wiejskich.

Dla dzieci zostały przygotowane wspólne zabawy i konkursy, a uwieńczeniem wieczoru był oczywiście Święty Mikołaj, który rozdał paczki. „Na tym nie koniec!”- mówią druhowie oraz członkowie Stowarzyszenia i już zaczynają planować kolejne imprezy i uroczystości.

Karnawałowa zabawa nie udała by się tak dobrze, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób, również z sąsiedniego sołectwa Ugory.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Turek: Magia Świąt ogarnęła Rynek

Turek: Magia Świąt ogarnęła Rynek

16-12-2018
Świąteczny klimat zawitał do rynku

Świąteczny klimat zawitał do rynku

13-12-2018
Magia Świąt powraca do Turku!

Magia Świąt powraca do Turku!

11-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama