sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Żeronice: Super Noworoczna Choinka

Żeronice: Super Noworoczna Choinka
 

W sobotę 23 stycznia w Żeronicach odbyła się Choinka Noworoczna połączona z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Członkowie Stowarzyszenia Odnowa i Rozwój Żeronic oraz druhowie OSP Żeronice chcąc powrócić do wieloletnich tradycji zorganizowali kolorową imprezę, która podobnie jak w ubiegłym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Sala OSP w Żeronicach została wypełniona po brzegi. Z zaproszenia skorzystali także burmistrz Dobrej Andrzej Piątkowski, Z-ca burmistrza Jacek Gajewski, jak również dyrektor ZS-P w Dobrej Marek Milczarek.

reklama

Wszyscy przybyli goście mogli podziwiać piękne dekoracje, dzięki którym można było poczuć się jak w bajce. Poczęstunek składał się z wielu rodzaju ciast upieczonych przez mieszkanki Żeronic i Ugorów oraz żurku przyrządzonego przez Koło Gospodyń Wiejskich.

Dla dzieci zostały przygotowane wspólne zabawy i konkursy, a uwieńczeniem wieczoru był oczywiście Święty Mikołaj, który rozdał paczki. „Na tym nie koniec!”- mówią druhowie oraz członkowie Stowarzyszenia i już zaczynają planować kolejne imprezy i uroczystości.

Karnawałowa zabawa nie udała by się tak dobrze, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób, również z sąsiedniego sołectwa Ugory.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Choinka z Babcią i Dziadkiem w Natalii

Choinka z Babcią i Dziadkiem w Natalii

4 lt.
Mieszkańcy Dobrej ubrali wspólnie choinkę.

Mieszkańcy Dobrej ubrali wspólnie choinkę.

16-12-2019
Turkowska choinka rozświetliła rynek!

Turkowska choinka rozświetliła rynek!

15-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama