niedziela 21 lipca 2019

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

I Turkowski Babski Weekend

I Turkowski Babski Weekend
 

Młoda księżniczka napotyka na swej drodze żabę. Podnosi ją, przygląda się jej z uwagą i daje żabie słodkiego całusa. Doskonale wiemy co z tego wynika, ale czy każda żaba to zaklęty książę? A gdyby tak, z tej nie całkiem przyjemnej w dotyku żaby powstała księżniczka?

Uwięziona przez wieki w żabim ciele, podskakiwałaby z radości, że odmieniona została właśnie teraz i będzie miała szansę wybrać się na I turkowski babski weekend! Wreszcie nadszedł moment kiedy zrobi coś tylko dla siebie i poczuje się, tak jak na księżniczkę przystało.

reklama

Muzeum Miasta Turku, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Przystań zapraszają na I turkowski babski weekend czyli dwa dni atrakcji tylko dla kobiet.

Pierwsza część tego pomysłowego wydarzenia rozpocznie się 5 marca w Stowarzyszeniu Przystań przy ul. Browarnej 13. Dla przybyłych w tym dniu kobiet, niepowtarzalną okazją będzie wzajemna wymiana części swojej garderoby oraz spotkanie ze specjalistami z branży kobiecej. Wśród ciekawostek znajdzie się coś dla fanek aktywności fizycznej, a mianowicie będzie to okazja, by bliżej poznać tematy maszerowania z kijkami do nordic walking i uprawiania jogi. Z całą pewnością zainteresowanie wzbudzi również wystawa „Turkowianki w obiektywie” pochodząca ze zbiorów Muzeum Miasta Turku. To nadal nie koniec atrakcji. Studio fotograficzne TIM Fotostudio na tę okazję przygotowało dla Pań - mini studio fotograficzne. Fotografowie zadbają o zabawne rekwizyty i przebrania dając każdej z kobiet możliwość uczestnictwa w profesjonalnej i zabawnej sesji zdjęciowej. Miłym akcentem na zakończenie tego dnia, będzie darmowy Kobiecy Wieczór Filmowy w Kinie TUR.

Natomiast w niedzielę 6 marca jeszcze przed południem rozpocznie się Strefa relaksu, w której kobiety będą miały okazję zasięgnąć porad kosmetycznych, fryzjerskich i dietetycznych. Nie zabraknie też pokazu mody, a na zakończenie tak miłego weekendu w MDK w Turku zagra Eleni.

reklama

Ponadto w trakcie trwania I turkowskiego baskiego weekendu:

- sauna, basen i grota solna dla kobiet za jedyne 1zł!
- wystawa fotografii stylizacji fryzjerskich pt. „Pretty Women” (3.03-31.03 w MDK)
- pokaz stylizacji pt. „Pretty Women” (8 marca godz. 13:00 w MDK)

Serdecznie zapraszamy!

go

I Turkowski Babski Weekend

Podobne artykuły

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu...

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na...

4 lip.
Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

1 lip.
Dzień Dziecka i Rodziny w Turku pełen uśmiechu...

Dzień Dziecka i Rodziny w Turku pełen uśmiechu i...

2 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama