poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Głosuj dziś: Chcemy "Podwórko NIVEA" w Turku

Głosuj dziś: Chcemy
 

Miasto Turek zgłosiło się do konkursu „Podwórko NIVEA”. Zgłosiliśmy przyjazną dla dzieci lokalizację w nowej części Parku Miejskiego im. Żerminy Składkowskiej. Głosowanie rusza 5 maja 2016 r. Głosy głównie mieszkańców zdecydują, czy firma NIVEA wybuduje w Turku rodzinne miejsce zabaw.

W konkursie „Podwórko NIVEA” startujemy po raz drugi. W minionym roku całkiem nieźle nam szło w pierwszym etapie. Niestety, pomimo wydawać by się mogło, dużego zaangażowania mieszkańców, nie udało nam się znaleźć w gronie zwycięzców. Lepiej poszło sąsiedniemu miastu Koło, w którym dzieci od kilku miesięcy korzystają z miejsca zabaw wybudowanego przez NIVEA.

reklama

Liczymy, że bogatsi w doświadczenia, w tym roku i my wygramy dla dzieciaków plac zabaw. Zgłosiliśmy to samo miejsce, co w ubiegłym roku, czyli teren trawiasty w nowej części Parku Miejskiego im. Żerminy Składkowskiej, w okolicy stawu przy ul. Dobrskiej. Głosowanie odbywać się będzie za pośrednictwem adresów mailowych głosujących. Podobnie jak minionym roku, prowadzone będzie w dwóch terminach:

  • etap I od 5 maja do 2 czerwca 2016 roku,
  • etap II od 3 czerwca do 30 czerwca 2016 r.

W każdym etapie wygrywać będzie po 20 lokalizacji.

Wygrana w konkursie zależy tylko od zaangażowania lokalnej społeczności. Najlepiej zmobilizować się od początku i wygrać w pierwszym etapie. Prośmy rodzinę i znajomych i głosowanie, bo to niepowtarzalna szansa dla Turku, aby jeszcze w tym roku w naszym mieście powstał nowy plac zabaw.

reklama

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/276340299367301/

Głosować można na www.nivea.pl/podworko

materiał prasowy

Podobne artykuły

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25 czerw.
Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

20 mrz.
Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale...

Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale Miss...

12 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama