czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Nocne Maratony Filmowe już od 23 lipca

Nocne Maratony Filmowe już od 23 lipca
 

Jak co roku w okresie wakacyjnym Muzeum Miasta Turku wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Turku pragnie zaprosić mieszkańców miasta na „Nocne maratony filmowe”.

Wzorem lat ubiegłych spotykamy się na dziedzińcu muzeum i ruszamy już 23 lipca (godz. 21.00) w międzygalaktyczną podróż z bohaterami sagi „Gwiezdnych Wojen”. Tym razem zaprezentujemy część VI „Powrót Jedi” i część VII – „Mroczne widmo”. Dobra zabawa gwarantowana.

reklama

Kolejny wieczór filmowy odbędzie się 6 sierpnia i będzie to noc grozy z wampirami w ramach której, zaprezentujemy „Wywiad z wampirem” (1994 r) reż. Neil Jordan oraz „Dracula” (1992 r.) reż.   Francis Ford Coppola. W ostatnią noc filmową zaplanowaną na 20 sierpnia wybraliśmy spotkanie z zombiakami. W tedy podczas Nocy grozy pokażemy Diary of the Dead: „Kroniki żywych trupów” (2007 r.) reż. George A. Romero i „Zombieland” (2009 r.) reż. Ruben Fleischer.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas repertuar nocnych maratonów filmowych przypadnie do serc Turkowian i wzorem lat ubiegłych skupi wielu fanów nocnego kina fantastyki i grozy.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Szamańskie historie Jacka Hugo-Badera

Szamańskie historie Jacka Hugo-Badera

z dzisiaj
Uczyli się jak robić mobilne gry terenowe

Uczyli się jak robić mobilne gry terenowe

z wczoraj
Literackie poranki ze znanymi pisarzami w...

Literackie poranki ze znanymi pisarzami w bibliotece...

25 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama