sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

19°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rozpoczęcie roku szkolnego w Gimnazjum nr 2

Rozpoczęcie roku szkolnego w Gimnazjum nr 2
 

Chciałoby się rzec “poloneza czas zacząć“, ale to dopiero początek drogi, która polonezem się zakończy. 1 września o godzinie 9:00 uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Turku uroczyście rozpoczęli rok szkolny 2016/2017. Uczniowie klas II i III z radością powitali dobrze już znanych sobie nauczycieli, natomiast pierwszoklasiści z lekkim podekscytowaniem zapoznali się z wychowawcami oraz obejrzeli swoją szkołę.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z pocztem sztandarowym tuż po uroczystym apelu wzięli udział w uroczystościach miejskich upamiętniających wybuch II wojny światowej. Złożyli kwiaty przy pomniku “Nigdy więcej wojny”, wysłuchali referatów okolicznościowych oraz oddali hołd poległym przy dźwiękach syren.

reklama

Podsumowując, pracowity pierwszy dzień szkoły już za nami. Czekają nas nowe wyzwania, wrażenia, przyjaźnie, ciężka praca i obowiązki, ale jak zawsze w atmosferze współpracy. Pozostaje nam tylko zakasać rękawy i ruszamy do pracy.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok szkolny...

Uczniowie ZST rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022

2 wrz.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w I Liceum...

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w I Liceum...

2 wrz.
Inauguracja roku szkolnego z nowymi dyrektorami...

Inauguracja roku szkolnego z nowymi dyrektorami w...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama