Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest 45% Pomagamy!!!

środa 27 maja 2020

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Sebastian zostanie Misterem Polski?

Sebastian zostanie Misterem Polski? - foto: Mister Polski na Facebook.com
foto: Mister Polski na Facebook.com 

Kilkukrotnie na łamach Turek.net.pl pisaliśmy o dziewczynach z naszego powiatu, próbujących swoich sił w konkursach piękności. Tym razem w podobnych zmaganiach startuje mężczyzna – Sebastian Chłodnicki z Turku. Czy dotrze do finału konkursu Mister Polski 2016, a może nawet zdobędzie ten tytuł?

By dotrzeć do finału konkursu Mister Polski trzeba przebrnąć przez kilka etapów selekcji. Sebastian m.in. pomyślnie przeszedł przez casting, zorganizowany w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Tam najprzystojniejszych Polaków oceniało Jury, w którym znaleźli się m.in. najprzystojniejsi Rafałowie w Polsce – Maślak i Jonkisz, czy też znana z programu „Taniec z Gwiazdami” piękna Walerija Żurawlewa. Teraz nadszedł czas na kolejny etap zmagań, jakim będzie półfinał konkursu, który odbędzie się w Rzeszowie.

reklama

Właśnie teraz trwa internetowe głosowanie, w którym fanki oraz fani konkursu i przystojnych panów wybiorą Mistera Klubu LUKR, w którym odbędzie się wspomniany półfinał. By wesprzeć Sebastiana Chłodnickiego należy zajrzeć na jego profil na Facebooku lub na fanpage „Mister Polski”.

Trwa głosowanie na Mistera Klubu LUKR. Jeśli chcecie mi pomóc i chcecie żebym został nim ja, klikajcie w zdjęcie, zostawiajcie lajka i udostępniamy dalej. Wszystkim serdecznie z góry dziękuję – informuje Sebastian Chłodnicki.

AW

Sebastian zostanie Misterem Polski? - foto: Mister Polski na Facebook.com

Podobne artykuły

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.
Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora...

Zawiadomienie w sprawie konkursu na dyrektora ZSR w...

11 maj.
Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

Przedłużenie konkursu ofert na realizację zadań...

18 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama