piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Przedszkolaki na basenie

Przedszkolaki na basenie
 

W dniu 20 września dzieci sześcioletnie z Przedszkola Samorządowego nr 3 Bajkowego Przedszkola zostały zaproszone na basen.

Z inicjatywą takich zajęć wyszli uczniowie klasy III b i ich wychowawczyni Pani Jolanta Osińska. Powodem był obchodzony w tym dniu Dzień Przedszkolaka. Dzieci miały możliwość wysłuchania wskazówek ratownika, dowiedziały się jak bezpiecznie korzystać z basenu.

reklama

Przed wejściem do wody uczestniczyły w mini rozgrzewce. Zabawy w brodziku urozmaicały akcesoria typu: piłki, koła, pianki. Uczniowie klasy III zaopiekowali się przedszkolakami w tak doskonały sposób, że dzieci nie czuły lęku przed wejściem do wody, jak również ani przez chwilę się nie nudziły.

Wielką atrakcją była możliwość skorzystania z jacuzzi , mogły również zjeżdżać ze zjeżdżalni . Były to pierwsze tego typu zajęcia na basenie. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.
Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

12 lip.
Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama