poniedziałek 26 stycznia 2026

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Wykonawca ekranów wybrany

Wykonawca ekranów wybrany
 
reklama

Trzy polskie firmy chciały wykonać ekrany akustyczne przy Alei Jana Pawła II w Turku. Dziś już wiemy kto i za ile zrealizuje ten projekt.

Na początku września pisaliśmy o rozpoczęciu procedury związanej z budową ekranów akustycznych przy Alei Jana Pawła II w Turku. Problem dotyczył hałasu dobiegającego z obwodnicy, z którym na co dzień borykali się mieszkańcy tak zwanych punktowców przy ulicy Spółdzielców. Temat co pewien czas powracał, ale bez większego echa. Sprawy nie odpuściła jedna z mieszkanek, która aby zapewnić sobie komfort, musiała przedstawić swoje racje przed obliczem sądu.

reklama

Jej starania nie poszły jednak na marne, bo poskutkowały zleceniem inwestycji przez WZDW w postaci zamówienia publicznego na budowę ekranu akustycznego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 470. Przetarg na budowę ekranu wygrała firma EKRANY MARK STAL Sp. z o.o. z miejscowości Zbuczyn (woj. Mazowieckie). Szacunkowa wartość zamówienia netto wyniesie prawie 491 tyś zł.

go

Marcin Derucki dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły
Magiczny początek studniówki Zespołu Szkół...

Magiczny początek studniówki Zespołu Szkół Technicznych w Turku....

z wczoraj
Foto: Zdjęcia grupowe i klasowe na studniówce...

Foto: Zdjęcia grupowe i klasowe na studniówce ZST 2026. Młodość,...

24 st.
Nowy żłobek przy Parkowej oficjalnie otwarty....

Nowy żłobek przy Parkowej oficjalnie otwarty. Miasto Turek zwiększa...

24 st.
Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w...

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Wyszynie. Przedszkolaki...

24 st.
Gmina Malanów zakończyła prace...

Gmina Malanów zakończyła prace konserwatorskie. Kościół, dzwonnica...

23 st.
Jak łączyć kolory ubrań, aby poczuć się...

Jak łączyć kolory ubrań, aby poczuć się naprawdę wyjątkowo? 9...

23 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama