wtorek 20 sierpnia 2019

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Pomysły na centrum Turku wystawione w muzeum. Uwagi mile widziane

Pomysły na centrum Turku wystawione w muzeum. Uwagi mile widziane - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Prace, które napłynęły na konkurs urbanistyczno-architektoniczny na rewitalizację centrum Turku można od dziś oglądać w turkowskim muzeum. Mieszkańcy mogą również zgłaszać pisemne uwagi do projektów, które staną się materiałem pomocniczym dla Sądu Konkursowego.

Burmistrz Miasta Turek zaprasza wszystkich zainteresowanych na otwarcie oraz omówienie konkursu urbanistyczno-architektonicznego Rewitalizacja Centralnych Przestrzeni Publicznych Miasta Turku, które odbędzie się we wtorek, 8 listopada 2016 r., o godz. 18.00 w Muzeum Miasta Turku.

reklama

Prace zgłoszone do konkursu można oglądać w Muzeum Miasta Turku (Plac Wojska Polskiego 1) w dniach od 8 do 10 listopada 2016 r., w godzinach od 10.00 do 18.00, oraz w dniu 12 listopada 2016r. w godzinach od 10.00 do 14.00. Przewidziana została możliwość składania uwag i komentarzy do prac, które będą materiałem pomocniczym dla oceniającego je Sądu Konkursowego.Zo Publiczne ogłoszenie wyników Konkursu zaplanowane zostało na 30 listopada 2016 r., w Muzeum Miasta Turku. Zanim jednak to nastąpi, w dniu 8 listopada o godz. 18.00 wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z celem i zasadami konkursu, oraz zgłoszonymi pracami.

Więcej informacji na temat Konkursu można uzyskać w Biuletynie Informacji Publicznej: bip.miastoturek.pl zakładka Zamówienia Publiczne / Konkursy.

materiał prasowy

Pomysły na centrum Turku wystawione w muzeum. Uwagi mile widziane - foto: M. Derucki

Podobne artykuły

KONKURS: 3 zestawy kosmetyków samochodowych od...

KONKURS: 3 zestawy kosmetyków samochodowych od SPOT1

z dzisiaj
Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich Będziechów na...

13 sierp.
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

10 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama