sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

XI Ogólnopolski Konkurs Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej "Turek 2016" - triennale

XI Ogólnopolski Konkurs Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej
 

19 listopada w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera udostępniono do zwiedzania wystawę tkanin amatorskich nadesłanych z całej Polski. Ekspozycja jest barwna, wielotematyczna i wyjątkowo plastyczna. To kolejna edycja konkursu, w którym udział biorą zarówno dorośli, jak i dzieci. Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury, które przyzna medale: Złote, Srebrne i Brązowe Tury, nagrody pieniężne i wyróżnienia oraz Złote Czółenka dla najlepszego koła tkaczy amatorów w kategoriach: dla dorosłych i dla dzieci.

Jedną, ale jakże ważną, nagrodę ma szansę przyznać każdy z oglądających wystawę, biorąc udział w Plebiscycie Publiczności. Autor tkaniny, która otrzyma najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Publiczności. Natomiast spośród oddanych głosów zostanie wylosowany jeden, którego autor może wygrać atrakcyjną nagrodę książkową. Zachęcamy do udziału w Plebiscycie!

reklama

Uroczystość wręczania nagród i ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się 9 grudnia w salach naszego muzeum.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

14 wrz.
Ministerialny projekt MDKu. Dofinansowano...

Ministerialny projekt MDKu. Dofinansowano Anielskie...

4 wrz.
Wieczór z filmami Jana Komasy

Wieczór z filmami Jana Komasy

18 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama