sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Marchewka kontra tytoń w Gimnazjum nr 1

Marchewka kontra tytoń w Gimnazjum nr 1
 

Pierwszoklasistki Michalina Bartosik i Julia Kowalczyk dołączyły do grona młodzieżowych liderów zdrowia w Gimnazjum nr 1.

Swoją przygodę ze szkolną profilaktyką dziewczęta rozpoczęły dnia 23 listopada 2016r., biorąc udział w szkoleniu „Bądźmy zdrowi - wiemy, więc działamy” w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Turku.

reklama

W trakcie spotkania dziewczynki wzbogaciły też swoją wiedzę na temat negatywnych skutków biernego i czynnego palenia. Warto dodać, że Michalina Bartosik, została laureatką I miejsca konkursu wiedzy „Bądźmy Zdrowi”, przeprowadzonego na zakończenie szkolenia.

Obie dziewczynki wkrótce przekonywać będą kolegów i koleżanki, że warto być aktywnym ruchowo, a wszystkim zestresowanym, zamiast papierosa, zaproponują schrupanie zdrowej marchewki.

Nowym liderkom życzymy owocnych działań w zakresie profilaktyki rówieśniczej.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Policyjna akcja ''Kręci mnie bezpieczeństwo nad...

Policyjna akcja ''Kręci mnie bezpieczeństwo nad...

30 lip.

"Stop włamaniom" - akcja profilaktyczna KPP Turek

23 lip.

"Bezpieczna woda" wspólna akcja profilaktyczna...

22 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama