sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Mistrzowie tkactwa wystawią swoje dzieła

Mistrzowie tkactwa wystawią swoje dzieła
 

Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera zaprasza na uroczystość wręczania nagród uczestnikom XI Ogólnopolskiego Konkursu Nieprofesjonalnej Twórczości Tkackiej „Turek 2016", w piątek 9 grudnia 2016 r. o godz. 13.00.

Triennale to przede wszystkim piękna wystawa, na której profesjonalne jury wyłoniło zwycięzców - autorów najpiękniejszych tkanin z całej Polski. Publiczność oglądająca obszerną ekspozycję ma możliwość wytypowania laureata Nagrody Publiczności. Swoje głosy można oddawać w muzeum do 8 grudnia. Taką możliwość mamy w naszym mieście tylko raz na trzy lata.

reklama

Zachęcamy do wspólnej zabawy i podziwiania sztuki, jaką jest amatorska tkanina artystyczna, niepowtarzalna, autentyczna, często bardzo osobista i tak różna, jak różni są ludzie, którzy ją tworzą.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających do 31 grudnia 2016 r.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45 Historia...

06-10-2019
Już niedługo noc horrorów na muzealnym...

Już niedługo noc horrorów na muzealnym dziedzińcu !

12-08-2019
Harcerskie

Harcerskie "Spiewogranie" już dziś na dziedzińcu...

06-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama