piątek 23 sierpnia 2019

Apolinarego, Miły, Róży

reklama

Zapraszamy turkowianki na badania

Zapraszamy turkowianki na badania
 

Burmistrz Miasta Turku oraz Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Mammografia jest bezpłatnym badaniem dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w minionych dwóch latach nie korzystały z profilaktycznej mammografii opłacanej przez NFZ.

reklama

Badania przeprowadzone zostaną w ambulansie medycznym w dniu 15 grudnia 2016 r. (czwartek), na parkingu Urzędu Miejskiego w Turku (ul. Kaliska 59), od godziny 9.00.

Panie zainteresowane badaniami mogą zapisywać się pod bezpłatnym numerem telefonu 800 160 168, lub pod numerami: 61 855 75 28 i 61 851 30 77, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Podstawą wykonania badania jest dowód osobisty oraz ważny dokument ubezpieczenia. Ilość miejsc jest ograniczona.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Gorąca woda odkryta pod Turkiem! Trwają badania...

Gorąca woda odkryta pod Turkiem! Trwają badania...

18 lip.
Wielkie plany w małym mieście - badania...

Wielkie plany w małym mieście - badania Makarego...

3 lip.
Bezpłatne badania cytologiczne już 11 czerwca

Bezpłatne badania cytologiczne już 11 czerwca

6 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama