piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Wideo: Mikołaj odebrał klucz do miasta Turek

Wideo: Mikołaj odebrał klucz do miasta Turek - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Przez najbliższy weekend władzę w Turku przejmie Św. Mikołaj wraz ze swoją świtą. Gwiazdor odebrał dziś z rąk burmistrza Romualda Antosika klucz do naszego miasta, którym będzie zarządzał ze swojej fabryki ulokowanej siedzibie stowarzyszenia Przystań. Święty odwiedził także Starostę Powiatu Tureckiego, Mariusza Seńko.

reklama

Co w fabryce Świętego będzie czekało na najmłodszych oraz ich rodziny? Nie zabraknie na pewno cudownej i ciepłej atmosfery – jak wiadomo, Mikołaj kocha dzieci! Nie oznacza to jednak, że fabryka jest niedostępna dla dorosłych. Wręcz przeciwnie! Do wspólnej zabawy zaproszeni są rodzice oraz dziadkowie.

Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość porozmawiania ze Świętym Mikołajem, wspólne śpiewanie kolęd, tworzenie wyjątkowych świątecznych ozdób oraz napisanie i przekazanie listu z opisem wymarzonych prezentów. Mikołaj na pewno przeczyta je wszystkie i postara się, by prośby zostały spełnione. Możliwe będzie także wykonanie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem, Śnieżynką, Elfem i Sekretarzem.

Fabryka Świętego Mikołaja powstała dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Przystań i Gminy Miejskiej Turek.

Podobne artykuły

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

29-12-2019
Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019
Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w...

Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w Szkole...

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama