niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Jasełka w SP4: Blask Nadziei

Jasełka w SP4: Blask Nadziei
 

Pod tym tytułem dnia 21 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku odbyły się Jasełka - które ponownie przypomniały nam jak ważny jest czas Bożego Narodzenia i dlaczego tak uroczyście go obchodzimy. Oraz uświadomił , iż to co stało się w Betlejem powinno codziennie dziać się w sercu każdego z nas.

Uczniowie klas II – VI wcielili się w role z ogromnym zaangażowaniem. Występ był wzbogacony o śpiew Kolęd, a także taniec dziękczynny dla Nowonarodzonego Jezusa. Przedstawienie miało bardzo ciekawą fabułę, pełną zaskakujących wątków, tworzących spójną całość.

reklama

Społeczność Szkoły oraz zaproszeni goście mogli wspólnie kolędować i przeżyć radość z bycia razem w tym szczególnym dla nas czasie.

Dyrektor szkoły Pani Maria Kukulska złożyła na koniec uroczystości życzenia i podziękowania wszystkim uczestnikom i ich rodzinom.

materiał prasowy

Podobne artykuły

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100. rocznicę Świętego...

18 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż zawsze

1 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama