niedziela 18 sierpnia 2019

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Jasełka w SP4: Blask Nadziei

Jasełka w SP4: Blask Nadziei
 

Pod tym tytułem dnia 21 grudnia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku odbyły się Jasełka - które ponownie przypomniały nam jak ważny jest czas Bożego Narodzenia i dlaczego tak uroczyście go obchodzimy. Oraz uświadomił , iż to co stało się w Betlejem powinno codziennie dziać się w sercu każdego z nas.

Uczniowie klas II – VI wcielili się w role z ogromnym zaangażowaniem. Występ był wzbogacony o śpiew Kolęd, a także taniec dziękczynny dla Nowonarodzonego Jezusa. Przedstawienie miało bardzo ciekawą fabułę, pełną zaskakujących wątków, tworzących spójną całość.

reklama

Społeczność Szkoły oraz zaproszeni goście mogli wspólnie kolędować i przeżyć radość z bycia razem w tym szczególnym dla nas czasie.

Dyrektor szkoły Pani Maria Kukulska złożyła na koniec uroczystości życzenia i podziękowania wszystkim uczestnikom i ich rodzinom.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Zapraszamy wszystkie dzieci na...

Zapraszamy wszystkie dzieci na ''Wakacje.słońce.pl''

16 lip.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w...

24 czerw.
Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy

Kącik profilaktyki: Jak robić bezpieczne zakupy

16 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama