wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Spektakl "Między" po raz kolejny na nowej scenie Przystani

Spektakl
foto: M. Derucki 

22 stycznia o godz. 17:00 na nowo wybudowanej scenie kameralnej w siedzibie stowarzyszenia Przystań (ul. Browarna 13), po raz drugi wystawiony zostanie spektakl „Między”. Przed turkowska publicznością wystąpią członkowie amatorskiej grupy teatralnej „Poruszenie” prowadzonej przez Marię i Jacka Sulkowskich.

Spektakl „Między” już raz był odgrywany przed młodzież ze stowarzyszenia Przystań w 2013 r., jednak wtedy Przystań nie posiadała swojej stałej siedziby. Również w skład grupy teatralnej „Poruszenie” różnił się od obecnego. W minionym roku, już na nowej, kamealnej scenie Przystani odbyła się kolejna premiera "Między", tym razem z udziałem innych aktorów.

reklama

Obsada: Łucja Kubiś, Wiktoria Donart, Julia Kluska, Weronika Dębińska, Dominika Niestrata, Natalia Wojdziak, Danuta Majda, Ewelina Derucka, Mirosława Świderska, Patryk Janczak, Bartek Wierzbicki, Janusz Kotoński. Reżyseria: Maria Kur-Sulkowska, Jacek Sulkowski.

Spektakl został w ramach projektu „Międzypokoleniowy Klub Kultury” i dofinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Gminę Miejską Turek.

Spektakl

Podobne artykuły

Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.
Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

Sukces wychowanków Specjalnego Ośrodka...

12 mrz.
1% dla Turku: Stowarzyszenie

1% dla Turku: Stowarzyszenie "Przystań"

25 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama