środa 20 luty 2019

Anety, Lecha, Leona

reklama

Dzieci z "CZWÓRKI" dla WOŚP

Dzieci z
 

Już po raz 11 uczniowie z „Czwórki” zagrali dla WOŚP. Dzięki wspaniałemu (jak co roku) zaangażowaniu rodziców, uczniowie już od listopada przystąpili do kwestowania na rzecz WOŚP i tak do finału udało się zebrać kwotę w wysokości 4503 zł za którą na licytacji zakupiono: 2 zegary z logo WOŚP, koszulkę WOŚP, aniołek szczęścia, pokaz tańca z ogniem, bombkę, obraz, karnet na zakup reklam.

Ponadto uczniowie z klasy IIIb zaprosili do licytacji „Przyjaciół szkoły” w osobach p. Macieja Freta i p. Marcina Karolaka, którzy po burzliwej licytacji kupili od dzieci ciasta własnego wypieku za łączną kwotę 1751 zł, którą uczniowie przekazali p. dyrektor MDK w Turku.

reklama

Oprócz przekazanych pieniędzy uczeń z klasy Ia wraz z mamą oraz kółko plastyczne działające w szkole podarowali na licytację bombkę, 3 aniołki, obrazy, zegar i stroik świąteczny. Nie zawiedli w tym roku także nasi wolontariusze – uczniowie klasy VIa Ewa Frontczak i Dawid Nawrocki, który kwestuje już 6 rok.

Uczniowie z „CZWÓRKI” już po raz kolejny otworzyli swoje serca na potrzeby innych i pokazali, że w każdej chwili są gotowi do pomocy.

„Robimy to już od wielu lat, z wielką radością i nie wyobrażamy sobie jakby mogło nas nie być na licytacji podczas finału WOŚP – mówią uczniowie. Zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie naszych rodziców i nauczycieli za co im bardzo dziękujemy.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za...

Podziękowanie Turkowskiego Sztabu WOŚP za tegoroczny...

21 st.
Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

Malanów zebrał podczas finału WOŚP 15 717.08 zł

14 st.
Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

14 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama