Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dzieci z "CZWÓRKI" dla WOŚP

Dzieci z
 

Już po raz 11 uczniowie z „Czwórki” zagrali dla WOŚP. Dzięki wspaniałemu (jak co roku) zaangażowaniu rodziców, uczniowie już od listopada przystąpili do kwestowania na rzecz WOŚP i tak do finału udało się zebrać kwotę w wysokości 4503 zł za którą na licytacji zakupiono: 2 zegary z logo WOŚP, koszulkę WOŚP, aniołek szczęścia, pokaz tańca z ogniem, bombkę, obraz, karnet na zakup reklam.

Ponadto uczniowie z klasy IIIb zaprosili do licytacji „Przyjaciół szkoły” w osobach p. Macieja Freta i p. Marcina Karolaka, którzy po burzliwej licytacji kupili od dzieci ciasta własnego wypieku za łączną kwotę 1751 zł, którą uczniowie przekazali p. dyrektor MDK w Turku.

reklama

Oprócz przekazanych pieniędzy uczeń z klasy Ia wraz z mamą oraz kółko plastyczne działające w szkole podarowali na licytację bombkę, 3 aniołki, obrazy, zegar i stroik świąteczny. Nie zawiedli w tym roku także nasi wolontariusze – uczniowie klasy VIa Ewa Frontczak i Dawid Nawrocki, który kwestuje już 6 rok.

Uczniowie z „CZWÓRKI” już po raz kolejny otworzyli swoje serca na potrzeby innych i pokazali, że w każdej chwili są gotowi do pomocy.

„Robimy to już od wielu lat, z wielką radością i nie wyobrażamy sobie jakby mogło nas nie być na licytacji podczas finału WOŚP – mówią uczniowie. Zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie naszych rodziców i nauczycieli za co im bardzo dziękujemy.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym czytaniem

12 wrz.
Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych uczniów...

12 wrz.
Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama