piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Randka w ciemno z książką w "Czwórce"

Randka w ciemno z książką w
 

14 lutego serduszkowy nastrój udzielił się również czytelnikom biblioteki w Szkole Podstawowej nr 4 w Turku. Wszystko za sprawą nietypowej akcji ph. „Randka w ciemno z książką”. Tego dnia młodzi czytelnicy mieli po raz pierwszy okazję wypożyczyć książkę w ciemno, czyli tytuł książki poznać dopiero w momencie jej rozpakowania.

Książki wybrane do akcji zostały wcześniej opakowane w papier, który był zdobiony przez uczniów z kółka plastycznego a następnie wyeksponowane na stoliku w bibliotece. Były też paczki z niespodzianką. "Randka w ciemno" z książką przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ zapakowane książki znikały błyskawicznie.

reklama

Dziękujemy wszystkim, którzy dali się porwać atmosferze walentynkowej tajemnicy i życzymy wielu wspaniałych chwil z książką! Akcję na pewno powtórzymy w przyszłym roku !

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

W Miejskiej Bibliotece ponownie wolny dostęp do...

W Miejskiej Bibliotece ponownie wolny dostęp do...

11 wrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.
Spektakl z historią w tle przed Biblioteką...

Spektakl z historią w tle przed Biblioteką Publiczną...

27 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama