piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Turek: Mieszkańcy pytali, burmistrz odpowiadał

Turek: Mieszkańcy pytali, burmistrz odpowiadał
 

Burmistrz Romuald Antosik spotkał się z mieszkańcami rejonu ulic Wyszyńskiego, Smorawińskiego i POW. Mieszkańcy pytali o inwestycje w okolicach swoich bloków i oklaskami zareagowali na informację, że w minionych dwóch latach Miasto nie zaciągało żadnych pożyczek.

W spotkaniu, zorganizowanym z inicjatywy radnych miejskich Marioli Kadrzyńskiej-Siwek i Radosława Idzikowskiego, wzięła udział nadzwyczaj duża grupa mieszkańców. Z zainteresowaniem wysłuchali informacji przedstawionej przez Burmistrza Antosika. Przybyłych na spotkaniu turkowian interesowały szczególnie inwestycje w rejonie ich bloków oraz stan finansów miasta. Burmistrz szczegółowo wyjaśnił, jakie miasto ma zadłużenie oraz jakiej wysokości środki przeznacza na inwestycje. Sporo uwag dotyczyło ulicy Smorawińskiego, która przy dużym udziale Miasta ma być w tym roku modernizowana przez powiat.

reklama

Niektórzy mieszkańcy zgłaszali propozycje dotyczące organizacji ruchu drogowego na poszczególnych ulicach. Inni zaś pytali o kontrole segregacji śmieci. Padały też pytania o budowę mieszkań w ramach programu „Mieszkanie plus”, o dzierżawy wieczyste, o sprawy związane z dostawami ciepła i wiele innych.

Było to kolejne spotkanie Burmistrza Turku, jakie cyklicznie odbywają się z mieszkańcami poszczególnych rejonów miasta.

źródło: miastoturek.pl

2
3

Podobne artykuły

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!....

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!. Długo...

2 paźd.
Turek ponownie na asfaltowej fali. Widowiskowe...

Turek ponownie na asfaltowej fali. Widowiskowe...

1 paźd.
Będzie umowa, będą bloki. Kluczowa inwestycja...

Będzie umowa, będą bloki. Kluczowa inwestycja...

30 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama