sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Ogromne zainteresowanie dofinansowaniem z WFOŚiGW

Ogromne zainteresowanie dofinansowaniem z WFOŚiGW
 

Olbrzymim zainteresowaniem turkowian cieszyło się spotkanie z doradcami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, które odbyło się w piątek, 24 lutego 2017 r. Tematem spotkanie była możliwości uzyskania dofinansowania na termomodernizację budynków i wymianę pieców w domach jednorodzinnych.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu wkrótce ogłosi dwa programy, z których będą mogły skorzystać osoby fizyczne – właściciele domów jednorodzinnych.

Są to programy:

-„Termo – 2017” tj, dofinansowanie do termomodernizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wybudowanych przed rokiem 1999,

reklama

-„Piecyk” – tj. dofinansowanie na modernizację lub wymianę źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych, z ewentualną modernizacją lub wymianą instalacji c.o. i c.w.u.

Kwestie dotyczące obu projektów, zasad składania wniosków, oceny, wysokości dofinansowania itd. wyjaśniali dwaj doradcy energetyczni z WFOŚiGW w Poznaniu, Piotr Ratajczak i Łukasz Dranikowski. Eksperci odpowiadali na liczne zapytania mieszkańców, głównie o zakres prac objętych dofinansowaniem w obu programach.

Poniżej zamieszczamy link do strony Funduszu, na której znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące programów, na których też będą pojawić się regulaminy poszczególnych konkursów:

www.wfosgw.poznan.pl/oferta-finansowa/osoby-fizyczne/

Na stronie jest również liczna osób, z którymi można się kontaktować w przypadku szczegółowych pytań dotyczących wypełniania wniosków i spraw finansowych, np. zdolności kredytowej. Są to osoby, które ustalają regulaminy oraz będą oceniały wnioski.

Źródło: miastoturek.pl

Podobne artykuły

Dotacje na wymianę starych pieców ruszają od 15...

Dotacje na wymianę starych pieców ruszają od 15 czerwca

14 maj.
Konkurs

Konkurs "Ekologiczny karmnik przyjazny ptakom"...

25-11-2019
Międzyszkolny  turniej  ekologiczny w SP4

Międzyszkolny turniej ekologiczny w SP4

25-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama