wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Kolejne spotkanie z planszówkami

Kolejne spotkanie z planszówkami - foto: TIM Fotostudio / www.timfotostudio.pl
foto: TIM Fotostudio / www.timfotostudio.pl 

Ominęło Cię Nocne Planszówkogranie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku? Nic straconego, kolejna odsłona spotkania dla miłośników planszówek odbędzie się 25 marca 2017 roku (sobota) o godzinie 16.00 w turkowskiej książnicy.

Kolejna edycja planszówkogranie poświęcona zostanie party games czyli tzw. grom imprezowym. To lekka, łatwa i niezwykle integrująca rozrywka przeznaczona dla graczy nieomal w każdym wieku. Rozgrywkom tego typu najczęściej przyświeca jedne cel - ma być wesoło, dynamicznie i głośno! Wśród najbardziej znanych gier imprezowych wymienić należy „Palce w pralce”, „Dooble”, „Jungel speed”, „Tabu” czy „Wilkołaki ze srebrnej góry”. W te ostatnią na pewno będzie można zagrać podczas sobotniego spotkania.

reklama

Zawiedzeni nie powinni być także fani Gwiezdnych Wojen, gdyż podobnie jak podczas lutowej edycji będzie okazja przyjrzeć się z bliska rozgrywce w spektakularną grę figurkową X-Wing. Oczywiście będzie można zagrać także w inne gry planszowe, zarówno te będące na wyposażeniu biblioteki, jak i te, które osoby uczestniczące w wydarzeniu przyniosą ze sobą. Dlatego warto podzielić się swoją ulubioną planszówką, gdyż z pewnością znajdą się chętni do wspólnej rozgrywki. Serdecznie zapraszamy w sobotę, 25 marca od godz. 16.00.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Jacek Hugo-Bader spotka się z czytelnikami w Turku

Jacek Hugo-Bader spotka się z czytelnikami w Turku

20 wrz.
Szalone zabawy z Kicią Kocią przy Miejskiej...

Szalone zabawy z Kicią Kocią przy Miejskiej...

17 wrz.
Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

Sztuka na Ulicy. Każdy znalazł coś dla siebie

14 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama