sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Turkowska firma z nagrodą. Zielona Przestrzeń na gali Polska Architektura XXL

Turkowska firma z nagrodą. Zielona Przestrzeń na gali Polska Architektura XXL - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

20 marca 2017 roku w Centrum Łowicka w Warszawie odbyła się gala podsumowująca internetowy plebiscyt Polska Architektura XXL 2016. Wśród nagrodzonych znalazł się również pan Krzysztof Nowicki z Pracowni Architektury Krajobrazu „Zielona Przestrzeń”, który odebrał I nagrodę w kategorii „realizacja publiczna”.

Tegoroczna edycja konkursu był już 9 jego edycją. Internauci, będący czytelnikami kilku branżowych portali, zdecydowali, które architektoniczne realizacje z roku 2016 zasługują na szczególne uznanie. Oceniano około 150 obiektów. Mowa o budynkach, wnętrzach, jak również o specjalnie zaaranżowanych krajobrazach i zieleni. Plebiscyt cieszył się dużym zainteresowaniem, a internauci oddali ponad 54 000 głosów.

reklama

Wizytówka internetowa firmy: ZIELONA PRZESTRZEŃ w TUREK.BIZ

W kategorii krajobrazu triumfowała Zielona Przestrzeń z Turku. Głosujący zachwycili się projektem przestrzeni przy nowo powstałym budynku przy ul. Kolska Szosa, znajdującym się nieopodal pomnika „Nigdy więcej wojny”. Jak podaje portal www.sztuka-architektury.pl, ta realizacja zasłużyła na I miejsce, gdyż aranżacja zieleni świetnie podkreśliła nowoczesny styl nieruchomości. Spodobały się pasy zieleni, nadające kierunek ruchowi pieszych. Uznanie w oczach internautów zyskał też mini bulwar, wykorzystanie formowanych grabów, bukszpanu i berberysów.

md, aw

Podobne artykuły

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w...

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale...

24-09-2020
Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25-06-2020
Wideo: Zielona Przestrzeń - nowoczesne i...

Wideo: Zielona Przestrzeń - nowoczesne i kompleksowe...

22-04-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama