piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowska firma z nagrodą. Zielona Przestrzeń na gali Polska Architektura XXL

Turkowska firma z nagrodą. Zielona Przestrzeń na gali Polska Architektura XXL - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

20 marca 2017 roku w Centrum Łowicka w Warszawie odbyła się gala podsumowująca internetowy plebiscyt Polska Architektura XXL 2016. Wśród nagrodzonych znalazł się również pan Krzysztof Nowicki z Pracowni Architektury Krajobrazu „Zielona Przestrzeń”, który odebrał I nagrodę w kategorii „realizacja publiczna”.

Tegoroczna edycja konkursu był już 9 jego edycją. Internauci, będący czytelnikami kilku branżowych portali, zdecydowali, które architektoniczne realizacje z roku 2016 zasługują na szczególne uznanie. Oceniano około 150 obiektów. Mowa o budynkach, wnętrzach, jak również o specjalnie zaaranżowanych krajobrazach i zieleni. Plebiscyt cieszył się dużym zainteresowaniem, a internauci oddali ponad 54 000 głosów.

reklama

Wizytówka internetowa firmy: ZIELONA PRZESTRZEŃ w TUREK.BIZ

W kategorii krajobrazu triumfowała Zielona Przestrzeń z Turku. Głosujący zachwycili się projektem przestrzeni przy nowo powstałym budynku przy ul. Kolska Szosa, znajdującym się nieopodal pomnika „Nigdy więcej wojny”. Jak podaje portal www.sztuka-architektury.pl, ta realizacja zasłużyła na I miejsce, gdyż aranżacja zieleni świetnie podkreśliła nowoczesny styl nieruchomości. Spodobały się pasy zieleni, nadające kierunek ruchowi pieszych. Uznanie w oczach internautów zyskał też mini bulwar, wykorzystanie formowanych grabów, bukszpanu i berberysów.

md, aw

foto: archiwum prywatne2
foto: archiwum firmy Zielona Przestrzeń 3
foto: archiwum firmy Zielona Przestrzeń 4

Podobne artykuły

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z...

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z...

3 paźd.
Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

29 wrz.
Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna...

Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna edycja...

1 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama