czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

"Czwórka" w Wielkopolskim Centrum Tańca "BESTIME"

Ach co to był za dzień?

 

20.06.2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku wybrali się na wycieczkę do Poznania. Mimo wczesnej pory wszyscy byliśmy w doskonałych humorach, pełni nadziei na dzień obfitujący we wrażenia. I nie zawiedliśmy się.

Celem naszej wyprawy było zapoznanie się z nowoczesną i rewolucyjną formą fitness jaką są trampoliny. Zajęcia odbywały się na jednoosobowych trampolinach. Poprawialiśmy kondycję naszego ciała, a do tego spaliliśmy zbędne kalorie, świetnie bawiąc się w rytm energicznej muzyki. Wykonaliśmy trening wytrzymałościowy, równoważny oraz ćwiczenia siłowe z małym obciążeniem. Zajęcia prowadziła absolwentka Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku instruktor fitness Agnieszka Matczak. Korzystając z okazji pobytu w Poznaniu udaliśmy się również na spacer po starym rynku. W samo południe bacznie wypatrywaliśmy na ratuszowej wieży słynnych poznańskich koziołków. Punktualnie o 12:00 pokazały się trykające koziołki.

reklama

Niewątpliwie długo jeszcze będziemy żyli wrażeniami, których dostarczył nam ten wyjazd. W drodze powrotnej było słychać pytania: A kiedy następny taki trening?

materiał nadesłany

Podobne artykuły

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100. rocznicę Świętego...

18 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż zawsze

1 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama