czwartek 28 stycznia 2021

Agnieszki, Kariny, Lesława

reklama

Niemożliwe? Nie istnieje! Pomóż nam to udowodnić!

Niemożliwe? Nie istnieje! Pomóż nam to udowodnić!
 

Już 9 lipca zapraszamy na II Charytatywny Piknik dla Zuzi. Zabawa na terenie OSiR, przy ul. Armii Krajowej w Turku trwać będzie od 15 do 19, ale już o 14 rozpoczniemy terenową grę miejską.

Na miejscu imprezy na wszystkich chętnych czeka mnóstwo atrakcji: maraton zumby i fitness, animatorzy dla dzieci, występy muzyczne, ekspresowy salon fryzjerski, loteria fantowa, pokazy wojów, rycerzy i żołnierzy, zabawa kolorami holi, kiermasz ciast, specjalna strefa dla najmłodszych, pokazy służb ratunkowych i pierwszej pomocy, fotobudka, gry i konkursy z nagrodami oraz mnóstwo innych atrakcji.

reklama

Patrz: regulamin gry terenowej

Najważniejszą gwiazdą imprezy będzie jednak 1,5 roczna Zuzia, na leczenie i rehabilitacje której zostanie przekazany cały dochód z Pikniku. Zuza choruje na encefalopatię niedotelniowo – niedokrwienną na tle niedotlenienia okołoporodowego, z czym wiąże się mnóstwo wyzwań, które przed nią stoją. I chociaż często słyszy, że bardzo trudno będzie je pokonać, to przecież niemożliwie nie istnieje. Możemy pomóc jej to udowodnić!

Patrz: więcej na temat pikniku

materiał nadesłany

Niemożliwe? Nie istnieje! Pomóż nam to udowodnić!

Podobne artykuły

 1% lokalnie - Zuzia Wojdziak - niemożliwe nie...

1% lokalnie - Zuzia Wojdziak - niemożliwe nie istnieje

z wczoraj
Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17...

Pływalnia na ul. Sportowej zamknięta do 17 stycznia.

22-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama