wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Niemożliwe? Nie istnieje! Pomóż nam to udowodnić!

Niemożliwe? Nie istnieje! Pomóż nam to udowodnić!
 

Już 9 lipca zapraszamy na II Charytatywny Piknik dla Zuzi. Zabawa na terenie OSiR, przy ul. Armii Krajowej w Turku trwać będzie od 15 do 19, ale już o 14 rozpoczniemy terenową grę miejską.

Na miejscu imprezy na wszystkich chętnych czeka mnóstwo atrakcji: maraton zumby i fitness, animatorzy dla dzieci, występy muzyczne, ekspresowy salon fryzjerski, loteria fantowa, pokazy wojów, rycerzy i żołnierzy, zabawa kolorami holi, kiermasz ciast, specjalna strefa dla najmłodszych, pokazy służb ratunkowych i pierwszej pomocy, fotobudka, gry i konkursy z nagrodami oraz mnóstwo innych atrakcji.

reklama

Patrz: regulamin gry terenowej

Najważniejszą gwiazdą imprezy będzie jednak 1,5 roczna Zuzia, na leczenie i rehabilitacje której zostanie przekazany cały dochód z Pikniku. Zuza choruje na encefalopatię niedotelniowo – niedokrwienną na tle niedotlenienia okołoporodowego, z czym wiąże się mnóstwo wyzwań, które przed nią stoją. I chociaż często słyszy, że bardzo trudno będzie je pokonać, to przecież niemożliwie nie istnieje. Możemy pomóc jej to udowodnić!

Patrz: więcej na temat pikniku

materiał nadesłany

Niemożliwe? Nie istnieje! Pomóż nam to udowodnić!

Podobne artykuły

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

12 lip.
Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama