sobota 03 grudnia 2022

Hilarego, Franciszki, Ksawery

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Miasto podarowało narkotesty

Miasto podarowało narkotesty
 

Profesjonalne narkotesty do używania podczas kontroli na terenie Turku, burmistrz Romuald Antosik przekazał mł. insp. Michałowi Grzelakowi, komendantowi powiatowemu policji w Turku.

Dzisiaj, tj. 18 lipca 2017 r., w Urzędzie Miejskim w Turku, burmistrz Antosik wraz z Elżbietą Piąstką, przewodniczącą Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przekazali na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Turku zestaw 34 profesjonalnych narkotestów ślinowych Multi-Drug Drugtest Silva6. Testery zakupione zostały za kwotę 2000 zł ze środków Gminy Miejskiej Turek na profilaktykę i przeciwdziałanie narkomanii.

reklama

Jak zauważył mł. insp. Michał Grzelak, narkotesty powinny stanowić standardowe wyposażenie każdej komendy policji. Dzięki podarunkowi od Burmistrza Miasta Turek, policjanci w razie podejrzenia, że osoba będąca w trakcie kontroli jest pod wpływem środków odurzających, będą mogli to sprawdzić. Narkotesty od Miasta to wysokiej klasy testery, pozwalające stwierdzić obecność narkotyków w organizmie np. kierowcy, i uchronią tym samym jego potencjalne ofiary przed nieszczęśliwym wypadkiem. Tym samym wpłyną na poprawę bezpieczeństwa na miejskich drogach. Narkotesty Multi-Drug Drugtest Silva6 podczas badania wykrywają obecność sześciu grup najczęściej występujących narkotyków.

materiał nadesłany

2
3

Podobne artykuły

Burmistrz i sekretarz zasypani gradem pytań....

Burmistrz i sekretarz zasypani gradem pytań....

30 list.
Śmieci zainspirowały ich do tworzenia!...

Śmieci zainspirowały ich do tworzenia! Ekologiczne...

23 list.
Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar...

Kryminalni górą! Policjanci zagrali o Puchar...

22 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama