poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Pomóż Miejskiej Bibliotece!

Pomóż Miejskiej Bibliotece!
 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku bierze udział akcji w „Przerwa na wspólne czytanie”, organizowanej przez Kinder Mleczna Kanapka. W ramach kampanii promującej czytelnictwo, dzięki głosowaniu, nasza biblioteka może otrzymać zestaw 250 książek wraz z wygodnymi pufami. Nie bądź obojętny, weź udział głosowaniu i wesprzyj naszą książnicę!

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane. Dlatego uprzejmie prosimy o wsparcie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w tej ogólnopolskie akcji. Dzięki Waszym głosom zdobędziemy nie tylko bogaty zestaw książek, ale także wygodne pufy, na których będziecie mogli wspólnie spędzać czas na czytaniu swoim pociechom.

reklama

Aby pomóc naszej bibliotece wystarczy zarejestrować się na stronie www.wspolneczytanie.pl/konto, następnie zalogować się i oddać swój głos na naszą bibliotekę. Można także zagłosować bez rejestracji, logując się przez konto na FB. Głosowanie odbywa się od 2 do 31 października. Codziennie można oddać jeden głos! 20 bibliotek z największa liczba głosów otrzyma zestaw 250 książek wraz z pufami, kolejne 100 bibliotek może liczyć na zestaw 50 książek.

materiał nadesłany

Pomóż Miejskiej Bibliotece!

Podobne artykuły

XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im....

XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Włodzimierza...

9 lip.
Darmowe książki dla trzylatków!

Darmowe książki dla trzylatków!

4 lip.
Kotwasice: Głosujmy na Bartka. To już ostatni...

Kotwasice: Głosujmy na Bartka. To już ostatni...

26 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama