Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

środa 19 września 2018

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Już jutro: W Przystani Kultura i Sztuka tylko przez duże K i S

Już jutro: W Przystani Kultura i Sztuka tylko przez duże K i S - foto: Z. Szczepocka
foto: Z. SzczepockaW Przystani trwają intensywne próby do Weekendu z KiS 

Weekend z KiS. Co kryje się pod tą nazwą? Czy to tytuł jakiejś książki fantasy? A może skrót nazwy tajnej organizacji? Otóż nie, to nic innego jak Weekend z Kulturą i Sztuką. Jutro o godz. 20:00 odbędzie się koncert Huberta Tasa & The Small Circle, w niedzielę o 17:00 spektakl "Między".

To wydarzenie będzie organizowane po raz pierwszy w naszym mieście. Nie jest to byle jakie wydarzenie. Przez dwa dni mieszkańcy Turku będą mogli się cieszyć prawdziwą kulturalną ucztą. 21 października

reklama

Weekend z KiS rozpocznie energetyczny koncert Huberta Tasa & The Small Circle. Materiał zawiera 9 instrumentalnych kompozycji opartych o brzmienia instrumentów klasycznych w połączeniu z elektroniką i skreczem. Wszystkie utwory powstały w oparciu o sample z płyt winylowych, które udało się wyszukać w różnych zakątkach świata – stąd na płycie można trafić na wiele wpływów orientalnych.

Kolejnego dnia czeka na Was dawka wielkich emocji, którą dostarczy Wam Grupa Teatralna "Poruszenie" podczas niedzielnego spektaklu. Po raz kolejny Turek stanie się sceną dla kulturalnej bomby, która cieszy się nieustającą popularnością. Pokazuje to tylko jak bardzo ludzie, a szczególnie młodzież, są spragnieni czegoś nowego. Chcą rozwijać siebie i swoje pasje oraz podnosić poziom swoich umiejętności i spełniać marzenia. A deski niewielkiej sceny Przystani są do tego idealnym miejscem. Młodzi ludzie nie tylko ciężko pracują, ale również świetnie się bawią i zacieśniają przyjaźnie.

Relacje z prób oraz koncertów będziecie mogli zobaczyć na naszym Snapchacie.

reklama

Zatem do zobaczenia za tydzień na koncercie Tasa. Przyjdźcie do Przystani na godzinę 20. Szykuje się wielka zabawa!

Zuzanna Szczepocka

Podobne artykuły

 O magii Przystani, czyli kultura w Turku level...

O magii Przystani, czyli kultura w Turku level up!

17 sierp.
ALSA: Wieczór pełen magii

ALSA: Wieczór pełen magii

13 sierp.
Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

Już jutro: Co jest prawdą, a co iluzją?

11 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama