czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Już jutro: W Przystani Kultura i Sztuka tylko przez duże K i S

Już jutro: W Przystani Kultura i Sztuka tylko przez duże K i S - foto: Z. Szczepocka
foto: Z. SzczepockaW Przystani trwają intensywne próby do Weekendu z KiS 

Weekend z KiS. Co kryje się pod tą nazwą? Czy to tytuł jakiejś książki fantasy? A może skrót nazwy tajnej organizacji? Otóż nie, to nic innego jak Weekend z Kulturą i Sztuką. Jutro o godz. 20:00 odbędzie się koncert Huberta Tasa & The Small Circle, w niedzielę o 17:00 spektakl "Między".

To wydarzenie będzie organizowane po raz pierwszy w naszym mieście. Nie jest to byle jakie wydarzenie. Przez dwa dni mieszkańcy Turku będą mogli się cieszyć prawdziwą kulturalną ucztą. 21 października

reklama

Weekend z KiS rozpocznie energetyczny koncert Huberta Tasa & The Small Circle. Materiał zawiera 9 instrumentalnych kompozycji opartych o brzmienia instrumentów klasycznych w połączeniu z elektroniką i skreczem. Wszystkie utwory powstały w oparciu o sample z płyt winylowych, które udało się wyszukać w różnych zakątkach świata – stąd na płycie można trafić na wiele wpływów orientalnych.

Kolejnego dnia czeka na Was dawka wielkich emocji, którą dostarczy Wam Grupa Teatralna "Poruszenie" podczas niedzielnego spektaklu. Po raz kolejny Turek stanie się sceną dla kulturalnej bomby, która cieszy się nieustającą popularnością. Pokazuje to tylko jak bardzo ludzie, a szczególnie młodzież, są spragnieni czegoś nowego. Chcą rozwijać siebie i swoje pasje oraz podnosić poziom swoich umiejętności i spełniać marzenia. A deski niewielkiej sceny Przystani są do tego idealnym miejscem. Młodzi ludzie nie tylko ciężko pracują, ale również świetnie się bawią i zacieśniają przyjaźnie.

Relacje z prób oraz koncertów będziecie mogli zobaczyć na naszym Snapchacie.

reklama

Zatem do zobaczenia za tydzień na koncercie Tasa. Przyjdźcie do Przystani na godzinę 20. Szykuje się wielka zabawa!

Zuzanna Szczepocka

Podobne artykuły

Teatralna przygoda w bibliotece

Teatralna przygoda w bibliotece

5 sierp.
Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15-09-2019
Połączenie jazzu, hip-hopu, funku, soulu i...

Połączenie jazzu, hip-hopu, funku, soulu i...

04-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama