Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM
 

Wzdłuż turkowskich cmentarzy pojawiły się tabliczki z informacją o zakazie handlu. W związku z tym pojawiają się niesłuszne oskarżenia, że jest to zakaz wprowadzony przez PGKiM lub Urząd Miejski.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. wystosował informację, w której wyjaśnia, że „PGKiM czy Urząd Miejski nie zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina”.

reklama

„[…] wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu” – piszę w swoim oświadczeniu Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

Z kolei Zarząd Dróg Powiatowych w Turku informuje, że pozwolenie na handel w pasie drogowym ul. Chopina, zgodnie z ustawą o drogach publicznych, wydawane jest każdemu, kto złoży do ZDP odpowiedni wniosek.

Poniżej pełna treść oświadczenia PGKiM:

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami o tym, że PGKiM czy Urząd Miejski zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu.

reklama

- Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

md

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Podobne artykuły

Nowe rumaki w stajni Zarządu Dróg Powiatowych w...

Nowe rumaki w stajni Zarządu Dróg Powiatowych w Turku

21 lt.
Tuliszków. Dokumentacja projektowa na...

Tuliszków. Dokumentacja projektowa na przebudowę...

9 lt.
Dobra. Nowa nawierzchnia w Józefowie i nie tylko

Dobra. Nowa nawierzchnia w Józefowie i nie tylko

19-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama