niedziela 20 października 2019

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama
Wzorek

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM
 

Wzdłuż turkowskich cmentarzy pojawiły się tabliczki z informacją o zakazie handlu. W związku z tym pojawiają się niesłuszne oskarżenia, że jest to zakaz wprowadzony przez PGKiM lub Urząd Miejski.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. wystosował informację, w której wyjaśnia, że „PGKiM czy Urząd Miejski nie zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina”.

reklama

„[…] wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu” – piszę w swoim oświadczeniu Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

Z kolei Zarząd Dróg Powiatowych w Turku informuje, że pozwolenie na handel w pasie drogowym ul. Chopina, zgodnie z ustawą o drogach publicznych, wydawane jest każdemu, kto złoży do ZDP odpowiedni wniosek.

Poniżej pełna treść oświadczenia PGKiM:

reklama

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami o tym, że PGKiM czy Urząd Miejski zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu.

- Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

md

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Podobne artykuły

Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas...

Okresowy zakaz wstępu do lasu - nadchodzi czas oprysku

24 maj.
Nowe rondo w Turku na skrzyżowaniu ulic...

Nowe rondo w Turku na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego...

10 kw.
Turkowianie hojniejsi niż rok temu. Kwesta na...

Turkowianie hojniejsi niż rok temu. Kwesta na...

03-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama