poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM
 

Wzdłuż turkowskich cmentarzy pojawiły się tabliczki z informacją o zakazie handlu. W związku z tym pojawiają się niesłuszne oskarżenia, że jest to zakaz wprowadzony przez PGKiM lub Urząd Miejski.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. wystosował informację, w której wyjaśnia, że „PGKiM czy Urząd Miejski nie zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina”.

reklama

„[…] wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu” – piszę w swoim oświadczeniu Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

Z kolei Zarząd Dróg Powiatowych w Turku informuje, że pozwolenie na handel w pasie drogowym ul. Chopina, zgodnie z ustawą o drogach publicznych, wydawane jest każdemu, kto złoży do ZDP odpowiedni wniosek.

Poniżej pełna treść oświadczenia PGKiM:

reklama

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami o tym, że PGKiM czy Urząd Miejski zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu.

- Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

md

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Podobne artykuły

Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów...

Nowy chodnik dla mieszkańców gminy Władysławów już...

15 lip.
W weekend policjanci nałożyli 32 mandaty....

W weekend policjanci nałożyli 32 mandaty. Poziom...

6 kw.
Bezwzględny zakaz wstępu do lasów.  Zaostrzenie...

Bezwzględny zakaz wstępu do lasów. Zaostrzenie...

4 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama