Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM
 

Wzdłuż turkowskich cmentarzy pojawiły się tabliczki z informacją o zakazie handlu. W związku z tym pojawiają się niesłuszne oskarżenia, że jest to zakaz wprowadzony przez PGKiM lub Urząd Miejski.

Zarząd PGKiM Sp. z o.o. wystosował informację, w której wyjaśnia, że „PGKiM czy Urząd Miejski nie zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina”.

reklama

„[…] wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu” – piszę w swoim oświadczeniu Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

Z kolei Zarząd Dróg Powiatowych w Turku informuje, że pozwolenie na handel w pasie drogowym ul. Chopina, zgodnie z ustawą o drogach publicznych, wydawane jest każdemu, kto złoży do ZDP odpowiedni wniosek.

Poniżej pełna treść oświadczenia PGKiM:

reklama

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami o tym, że PGKiM czy Urząd Miejski zakazali handlu w okolicy cmentarzy przy ul. Chopina wyjaśniamy, że zakaz taki wprowadził Zarząd Dróg Powiatowych w Turku, który zarządza ulicą Chopina, podległą Staroście Tureckiemu.

- Zarząd PGKiM Sp. z o.o.

md

Zakaz handlu przy cmentarzach? To nie wina PGKiM

Podobne artykuły

W weekend policjanci nałożyli 32 mandaty....

W weekend policjanci nałożyli 32 mandaty. Poziom...

6 kw.
Bezwzględny zakaz wstępu do lasów.  Zaostrzenie...

Bezwzględny zakaz wstępu do lasów. Zaostrzenie...

4 kw.
Zarząd Dróg Powiatowych gani miasto za śliskie...

Zarząd Dróg Powiatowych gani miasto za śliskie ulice.

03-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama