poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Cmentarz z nowym ogrodzeniem

Cmentarz z nowym ogrodzeniem
 

Zakończyły się prace przy budowie nowego ogrodzenia cmentarza komunalnego przy ul. Chopina w Turku. Zniszczoną siatkę zastąpiło porządne ogrodzenie betonowe.

Stare ogrodzenie cmentarza komunalnego w wieku miejscach było zniszczone bądź przewrócone. Szczególnie źle sytuacja wyglądała przy skarpach i wywyższeniach terenu. Stare ogrodzenie wykonane z siatki drucianej nie wyglądało dobrze.

reklama

W tym roku Miasto Turek przystąpiło do wymiany tego ogrodzenia. Umowa na wykonanie inwestycji została podpisana w kwietniu. Nowe ogrodzenie cmentarza jest nie tylko ładne, ale i porządnie wykonane. Ponadto powstało estetyczne wejście od strony zachodniej. Inwestycja kosztowała około 530 tys. zł.

30 października 2017 r. odbył się odbiór inwestycji, w której uczestniczyli burmistrz Romuald Antosik, urzędnicy Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Turku oraz przedstawiciele zarządcy, czyli PGKiM, oraz wykonawcy, czyli PRI Sp. z o.o.

Na zdjęciu poniżej można porównać, jak ogrodzenie wyglądało w ubiegłym roku, a jak wygląda teraz.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

PGKiM zakończono modernizację przepompowni w...

PGKiM zakończono modernizację przepompowni w Muchlinie

30 lip.
Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza za...

Wotum zaufania i absolutorium dla Burmistrza za 2019...

3 lip.
Listy do redakcji: Stanowisko Burmistrza Miasta...

Listy do redakcji: Stanowisko Burmistrza Miasta w...

15 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama