czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Grand Prix ogólnopolskiego festiwalu dla Pauli Biskup, uczennicy SP1

Grand Prix ogólnopolskiego festiwalu dla Pauli Biskup, uczennicy SP1
 

4 listopada br. Odbył się XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży „Nad wierną rzeką” w Małogoszczu (woj. świętokrzyskie). Na początku października, po wysłuchaniu nadesłanych nagrań demo 2 piosenek każdego kandydata do festiwalu, jury postanowiło wybrać najlepszą 60 młodych artystów do występów finałowych na żywo na scenie Domu Kultury Małogoszcz. Wśród wybranych znalazła się 11 letnia mieszkanka Turku - Paula Biskup, która reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 im. Henryka Sienkiewicza.

Uczestnicy w wieku 6-18 lat tradycyjnie zostali podzieleni na 4 kategorie wiekowe oceniane osobno. Przygotowywana przez p. Izabelę Ochotę młoda wokalistka występowała w kategorii wiekowej 10-12 lat i zaśpiewała piosenkę „Dzika róża” z repertuaru Doroty Osińskiej. Jury po całodziennych przesłuchaniach wszystkich uczestników festiwalu z całej Polski postanowiło przyznać Pauli główną nagrodę całego festiwalu, czyli Grand Prix. Przewodniczący jury oznajmił ze sceny, że mimo iż Paula była jedną z młodszych uczestniczek festiwalu, to właśnie ona zrobiła na jurorach największe wrażenie. Gratulujemy Pauli i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał nadesłany
fot. Rafał Golański

Podobne artykuły

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

22 lip.
Liwia Olejnik - laureatką Wojewódzkiego...

Liwia Olejnik - laureatką Wojewódzkiego Konkursu...

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama