sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Co uczniom "Piątki" w duszy gra?

Co uczniom
 

9 listopada 2017 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku odbyło się podsumowanie VIII Międzyszkolnego Konkursu Literacko–Plastycznego „Co mi w duszy gra”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 przygotowali prace fotograficzne i literackie przedstawiające ich pasje i zainteresowania.

Na konkurs nadesłano 39 prac fotograficznych i 36 literackich. W części fotograficznej jury przyznało 4 nagrody (I miejsce i trzy miejsca II). Uczniowie naszej szkoły Aleksandra Kowalska (klasa 3 c gimnazjum) i Eryk Pawlak (klasa VII a) zajęli miejsce II.

reklama

W konkursie literackim, w którym uczniowie musieli napisać własne wiersze, Natalia Kaczkowska z klasy VII a zajęła III miejsce, Jacek Wroniak i Patryk Frąckowiak z klasy VII d otrzymali wyróżnienia.

Do konkursu fotograficznego uczniów "Piątki" przygotowała pani Beata Szymańska, a do konkursu literackiego pani Emilia Wyrwa.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wielki sukces turkowskiej oświaty

Wielki sukces turkowskiej oświaty

25 czerw.

"Piątka" czytała dla Niepodległej

8 czerw.
Turek: Triumf FC Po Nalewce w Golden League 2018!

Turek: Triumf FC Po Nalewce w Golden League 2018!

4 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama