poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Wspaniali uczniowie z "Jedynki" u włodarza naszego miasta

Wspaniali uczniowie z
 

Samorząd Uczniowski w ramach programu "Bezpieczna+ 2017" w naszej szkole zorganizował ogólnoszkolny konkurs 34 wspaniałych dla uczniów klas 4-7. Konkurs polegał na wyborze dwojga uczniów z każdej klasy cieszących się szacunkiem kolegów ,odznaczających się nienagannym zachowaniem, wysoką kulturą osobistą, uprzejmością, życzliwością, otwartością na potrzeby innych, a więc będących wzorcem godnym naśladowania. Wyboru dokonywała klasa i wychowawca.

Oto uczniowie którzy uzyskali tytuł „ 34 wspaniałych w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku: Katarzyna Majcherek i Amelia Kaczorowska, 4a, Piotr Potyralski i Piotr Sochacki, 4b, Wiktoria Grzelczak i Antoni Małecki, 4c, Bartosz Dziamara i Wiktoria Jesiołowska, 4d, Gabriel Rusek i Natalia Kazimierska, 4e, Patrycja Goździkiewicz i Aleksandra Smolińska, 5a, Maria Hatlińska i Marek Adamski, 5b, Jakub Jaros i Wiktoria Pisula, 5c, Michał Rychter i Aleksandra Kałużna, 5d, Agnieszka Matuszak i Kaja Buda, 6a, Marcin Buda i Zuzanna Szczupak, 6b, Kamil Bogacki i Weronika Janiszewska, 6c, Liwia Olejnik i Aleksandra Kujawa, 6d, Anna Biniek i Julia Pięta, 7a, Anna Ziętek i Laura Walczak, 7b, Tomasz Rajczyk i Julia Chojnacka, 7c, Zuzanna Skiba i Michał Wszędybył, 7d.

reklama

Nagrodą dla uczniów za uzyskanie tego zaszczytnego tytułu była wycieczka do Urzędu Miasta i spotkanie z burmistrzem Turku p. Romualdem Antosikiem, która odbyła się 20 grudnia 2017 r. Uczniów powitali: sekretarz miasta p. Andrzej Drzewiecki oraz radny p. Maciej Aniołczyk. Pan Drzewiecki opowiedział młodym mieszkańcom Turku w jaki sposób działa Urząd Miasta i jakimi problemami zajmują się jego pracownicy.

Następnie uczniów przyjął w swoim gabinecie p. Romuald Antosik, który opowiedział o swojej pracy. Nie lada atrakcją było zaproszenie Pana Burmistrza, by zasiąść „na próbę” w jego fotelu i spróbować poczuć się jak włodarz miasta.

Na zakończenie spotkania złożono sobie życzenia świąteczne oraz zrobiono pamiątkowe zdjęcie przy pięknej choince.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.
Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

22 lip.
Liwia Olejnik - laureatką Wojewódzkiego...

Liwia Olejnik - laureatką Wojewódzkiego Konkursu...

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama