czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Frontem do klienta. EFL uruchamia swoje Filie w Turku i Przykonie

Frontem do klienta. EFL uruchamia swoje Filie w Turku i Przykonie
 

EFL wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, szczególnie z sektora transportowego, uruchomił Filie w Turku i Przykonie.

Przedsiębiorcy będą mieli na miejscu mobilnego doradcę finansowego, z którym będą mogli umówić się na spotkanie w biurze lub siedzibie swojej firmy.

reklama

„Chcemy być blisko klientów, wspierać ich rozwój dostarczając rozwiązań finansowych przynoszących wymierne korzyści finansowe. Nasza oferta obejmuje leasing, pożyczkę, faktoring, ubezpieczenia, wynajem. Mamy również bogatą gamę usług dodatkowych takich jak karty paliwowe, Portal KlientEFL, Centrum Likwidacji Szkód, Centrum Sprzedaży Poleasingowej i wiele innych. Jako jedyny leasingodawca oferujemy unikatowy na polskim rynku Leasing Swobodny. Jest to usługa pozwalająca na samodzielne zarządzanie umową leasingową w celu dopasowania jej do bieżącej płynności finansowej firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedsiębiorca ma możliwość szybkiej reakcji na sytuację na rynku, na którym funkcjonuje. Klient za pośrednictwem panelu na stronie internetowej – Portalu KlientEFL, lub wersji mobilnej portalu, może zarządzać harmonogramem spłat nie opuszczając siedziby firmy. W ramach usługi Leasingu Swobodnego klient może zmieniać wysokość miesięcznych zobowiązań wynikających z harmonogramu i obniżyć ratę leasingową nawet do 1 zł. ” – mówi Paulina Owczarek Dyrektor Oddziału w Kaliszu i Koninie.

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i pięciokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 297 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

Osoba do kontaktu:
Paulina Owczarek
tel. 691 480 916
e-mail: paulina.owczarek@efl.com.pl

Podobne artykuły

reklama
reklama
reklama