sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

O medialnej klapie starosty Seńki

O medialnej klapie starosty Seńki - kard z programu Lustra:
kard z programu Lustra: "O Zamknięciu elektrowni Adamów" (05.01.2018) 

Pojawienie się Starosty Tureckiego Mariusza Seńki w telewizyjnej debacie dotyczącej końca elektrowni „Adamów”, która miała miejsce w TVP3, zakończyło się spektakularną klapą. Tak uważa redaktor naczelny tygodnika „Echo Turku”, Andrzej Jarek, który uczynił z tego wydarzenia temat główny dzisiejszego (9 stycznia) numeru.

W nadanej na żywo ze studia TVP3 w Poznaniu audycji „Lustra” debatowano o końcu elektrowni „Adamów” w Turku. W programie pojawiło się 2 reprezentantów ZE PAK, Waldemar Lisiak oraz Andrzej Mazurek, Agnieszka Ziomek z poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, Radosław Gawlik z Fundacji „Rozwój – TAK, Odkrywki – NIE”. W studiu obecny był także Starosta Turecki Mariusz Seńko, który wykorzystał obecność w telewizji do (po raz kolejnego) poinformowania o pozyskanych przez powiat kolski i turecki pieniądzach na szkolnictwo zawodowe.

reklama

Według redaktora Andrzeja Jarka wizyta starosty Seńki to stracona okazja do zachowania milczenia. Program zakończył się podsumowaniem prowadzącej „Dacie sobie państwo radę!”, co może okazać się szkodliwe dla powiatu tureckiego, gdyż jest sygnałem dla władz państwowych i wojewódzkich, że z rodzącym się kryzysem samorządy i powiat turecki poradzą sobie same.

Więcej o debacie w TVP3 w dzisiejszym wydaniu tygodnika „Echo Turku”, strona 3.

md

Podobne artykuły

Tuliszków: Powiat Turecki zakończył kolejną...

Tuliszków: Powiat Turecki zakończył kolejną...

z dzisiaj
T. Michalak: Dlaczego nie ufam Mariuszowi Seńce

T. Michalak: Dlaczego nie ufam Mariuszowi Seńce

14 sierp.
Seńko: Powiat ma wykonawców inwestycji, a w...

Seńko: Powiat ma wykonawców inwestycji, a w sprawie...

11 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama