PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

środa 18 września 2019

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama
Wzorek

O medialnej klapie starosty Seńki

O medialnej klapie starosty Seńki - kard z programu Lustra:
kard z programu Lustra: "O Zamknięciu elektrowni Adamów" (05.01.2018) 

Pojawienie się Starosty Tureckiego Mariusza Seńki w telewizyjnej debacie dotyczącej końca elektrowni „Adamów”, która miała miejsce w TVP3, zakończyło się spektakularną klapą. Tak uważa redaktor naczelny tygodnika „Echo Turku”, Andrzej Jarek, który uczynił z tego wydarzenia temat główny dzisiejszego (9 stycznia) numeru.

W nadanej na żywo ze studia TVP3 w Poznaniu audycji „Lustra” debatowano o końcu elektrowni „Adamów” w Turku. W programie pojawiło się 2 reprezentantów ZE PAK, Waldemar Lisiak oraz Andrzej Mazurek, Agnieszka Ziomek z poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, Radosław Gawlik z Fundacji „Rozwój – TAK, Odkrywki – NIE”. W studiu obecny był także Starosta Turecki Mariusz Seńko, który wykorzystał obecność w telewizji do (po raz kolejnego) poinformowania o pozyskanych przez powiat kolski i turecki pieniądzach na szkolnictwo zawodowe.

reklama

Według redaktora Andrzeja Jarka wizyta starosty Seńki to stracona okazja do zachowania milczenia. Program zakończył się podsumowaniem prowadzącej „Dacie sobie państwo radę!”, co może okazać się szkodliwe dla powiatu tureckiego, gdyż jest sygnałem dla władz państwowych i wojewódzkich, że z rodzącym się kryzysem samorządy i powiat turecki poradzą sobie same.

Więcej o debacie w TVP3 w dzisiejszym wydaniu tygodnika „Echo Turku”, strona 3.

md

Podobne artykuły

Wideo: Kto blokuje dostęp do informacji o...

Wideo: Kto blokuje dostęp do informacji o finansach...

14 wrz.
Wideo: Miliardowa inwestycja Japońskiej firmy w...

Wideo: Miliardowa inwestycja Japońskiej firmy w...

12 wrz.
Dramatyczna sytuacja finansowa szpitala. Dług...

Dramatyczna sytuacja finansowa szpitala. Dług rośnie...

12 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama