poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

O medialnej klapie starosty Seńki

O medialnej klapie starosty Seńki - kard z programu Lustra:
kard z programu Lustra: "O Zamknięciu elektrowni Adamów" (05.01.2018) 

Pojawienie się Starosty Tureckiego Mariusza Seńki w telewizyjnej debacie dotyczącej końca elektrowni „Adamów”, która miała miejsce w TVP3, zakończyło się spektakularną klapą. Tak uważa redaktor naczelny tygodnika „Echo Turku”, Andrzej Jarek, który uczynił z tego wydarzenia temat główny dzisiejszego (9 stycznia) numeru.

W nadanej na żywo ze studia TVP3 w Poznaniu audycji „Lustra” debatowano o końcu elektrowni „Adamów” w Turku. W programie pojawiło się 2 reprezentantów ZE PAK, Waldemar Lisiak oraz Andrzej Mazurek, Agnieszka Ziomek z poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, Radosław Gawlik z Fundacji „Rozwój – TAK, Odkrywki – NIE”. W studiu obecny był także Starosta Turecki Mariusz Seńko, który wykorzystał obecność w telewizji do (po raz kolejnego) poinformowania o pozyskanych przez powiat kolski i turecki pieniądzach na szkolnictwo zawodowe.

reklama

Według redaktora Andrzeja Jarka wizyta starosty Seńki to stracona okazja do zachowania milczenia. Program zakończył się podsumowaniem prowadzącej „Dacie sobie państwo radę!”, co może okazać się szkodliwe dla powiatu tureckiego, gdyż jest sygnałem dla władz państwowych i wojewódzkich, że z rodzącym się kryzysem samorządy i powiat turecki poradzą sobie same.

Więcej o debacie w TVP3 w dzisiejszym wydaniu tygodnika „Echo Turku”, strona 3.

md

Podobne artykuły

Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

Wideo: Konferencja PSL w ramach kampanii...

24 czerw.
Do końca 2021 r. z panoramy Turku zniknie...

Do końca 2021 r. z panoramy Turku zniknie...

7 maj.
Wideo: PSL przedstawia program wyborczy i...

Wideo: PSL przedstawia program wyborczy i deklaruje...

08-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama