sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

WOŚP: Wylicytuj dzień z życia burmistrza Turku

WOŚP: Wylicytuj dzień z życia burmistrza Turku
 

„Dzień w fotelu Burmistrza Turku” będzie można wylicytować w najbliższą niedzielę, 14 stycznia 2018 r., podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Osoba, która wylicytuje „dzień w fotelu Burmistrza Turku”, będzie miała okazję poznać turkowski Urząd Miejski, pracę urzędników i oczywiście najważniejszego z nich, czyli Burmistrza Miasta Turku. Zwycięzca będzie miał do dyspozycji gabinet z sekretarką oraz samochód służbowy.

reklama

W ramach obowiązków, zastępczy burmistrz m.in. zwizytuje miejskie jednostki organizacyjne i skontroluje przebieg prac na miejskich inwestycjach. Termin „odbioru” nagrody czyli dzień sprawowania władzy w mieście i wszystkie szczegóły, zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcą licytacji.

Wszystkich chętnych do fotela burmistrza zapraszamy w niedzielę, na godz. 17:00 do Miejskiego Domu Kultury.

WOŚP: Wylicytuj dzień z życia burmistrza Turku

Podobne artykuły

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.

"Dobro powraca" do Automobil Klub Turek. Klubowicze...

18 st.
Strzelali gole dla chorych dzieci czyli...

Strzelali gole dla chorych dzieci czyli charytatywny...

15 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama