Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

czwartek 20 września 2018

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Turek: Urząd dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Turek: Urząd dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W związku z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi obsługi klientów w Urzędzie Miejskim w Turku, jakie pojawiły się na portalach internetowych [innych niż Turek.net.pl - przyp. red.], zachęcamy mieszkańców do bezpośredniego kontaktu z pracownikami magistratu, którzy udzielą rzetelnej i prawdziwej informacji na temat jego funkcjonowania.

Wszelkie informacje w tym zakresie znajdują się również na stronie miejskiego portalu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu.

reklama

Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku znajduje się na poziomie parteru siedziby głównej urzędu. Budynek wyposażony jest w podjazd dla osób niepełnosprawnych, w związku z czym nie występują utrudnienia w dotarciu do biura i załatwieniu sprawy. Podobna sytuacja jest w pozostałych lokalizacjach, w których funkcjonują wydziały urzędu.

Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt, że każda osoba, która zamierza złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, ale z powodu choroby, niepełnosprawności czy też innej, nie nadającej się pokonać przeszkody nie ma możliwości przybycia do urzędu osobiście, może poinformować nas o tym fakcie np. telefonicznie i złożyć stosowny wniosek w miejscu swojego pobytu w obecności urzędnika.

Jest to praktyka od lat powszechnie stosowana w urzędzie i na co dzień wykorzystywana przez naszych mieszkańców.

reklama

Kontakt do Urzędu Miejskiego w Turku:
• Biuro Obsługi Klienta: 63 289 61 00
• Biuro Dowodów Osobistych: 63 289 61 18

materiał nadesłany

* tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

A. Wojtkowiak: Im się to należy

A. Wojtkowiak: Im się to należy

17 maj.
Ułatwią niepełnosprawnym dostęp do sportu?...

Ułatwią niepełnosprawnym dostęp do sportu? Jasak...

27-06-2016
Dom seniora w Turku? Radna Niespodziańska...

Dom seniora w Turku? Radna Niespodziańska uważa, że...

27-06-2016
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama