niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Turek: Urząd dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Turek: Urząd dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W związku z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi obsługi klientów w Urzędzie Miejskim w Turku, jakie pojawiły się na portalach internetowych [innych niż Turek.net.pl - przyp. red.], zachęcamy mieszkańców do bezpośredniego kontaktu z pracownikami magistratu, którzy udzielą rzetelnej i prawdziwej informacji na temat jego funkcjonowania.

Wszelkie informacje w tym zakresie znajdują się również na stronie miejskiego portalu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu.

reklama

Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Turku znajduje się na poziomie parteru siedziby głównej urzędu. Budynek wyposażony jest w podjazd dla osób niepełnosprawnych, w związku z czym nie występują utrudnienia w dotarciu do biura i załatwieniu sprawy. Podobna sytuacja jest w pozostałych lokalizacjach, w których funkcjonują wydziały urzędu.

Jednocześnie zwracamy uwagę na fakt, że każda osoba, która zamierza złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, ale z powodu choroby, niepełnosprawności czy też innej, nie nadającej się pokonać przeszkody nie ma możliwości przybycia do urzędu osobiście, może poinformować nas o tym fakcie np. telefonicznie i złożyć stosowny wniosek w miejscu swojego pobytu w obecności urzędnika.

Jest to praktyka od lat powszechnie stosowana w urzędzie i na co dzień wykorzystywana przez naszych mieszkańców.

reklama

Kontakt do Urzędu Miejskiego w Turku:
• Biuro Obsługi Klienta: 63 289 61 00
• Biuro Dowodów Osobistych: 63 289 61 18

materiał nadesłany

* tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

30 czerw.
Nowy bus dla niepełnosprawnych z  Warsztatów...

Nowy bus dla niepełnosprawnych z Warsztatów Terapii...

02-12-2019
Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

Zwykły sport Niezwykłych ludzi czyli sukcesy...

09-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama