wtorek 26 stycznia 2021

Lutosława, Normy, Pauliny

reklama

Praca w turkowskim szpitalu wre!

Praca w turkowskim szpitalu wre!
 

W SP ZOZ w Turku trwa przebudowa dzięki, której placówka na przełomie maja i czerwca będzie mogła pochwalić się nowoczesnym i funkcjonalnym Oddziałem Ortopedii i Traumatologii Narządów Ruchu z Pododdziałem Rehabilitacji. Samorząd Powiatu Tureckiego zabezpieczył środki na przebudowę  turkowskiego szpitala i sfinansuje przebudowę wyżej wskazanego oddziału o wartości 4 399 534, 00.

W grudniu dokonano przekazania placu budowy, a aktualnie w placówce trwają prace budowlane. Zostały już położone nowe tynki i posadzki. Pacjenci będą przebywali w dwu i trzy - osobowych salach, a przy każdym pokoju będzie łazienka typu studio. W najbliższym etapie prac nastąpił montaż gazów medycznych oraz wymiana okien i drzwi.

reklama

Oddział Ortopedii swym standardem będzie przypominał Oddział Chirurgii Ogólnej w Turku, oddany do użytku kilka miesięcy temu. Warto dodać, że nasz szpital ma charakter subregionalny, gdyż leczą się tu pacjenci nie tylko z terenu powiatu tureckiego ale i konińskiego oraz kolskiego.

Placówka nieustannie podnosi standard świadczonych usług medycznych i zmienia się na lepsze dla pacjentów.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Postępowanie o wydanie decyzji środowiskowych...

Postępowanie o wydanie decyzji środowiskowych budowy...

21 st.
W Tuliszkowie nowe drogi za ponad 4 miliony...

W Tuliszkowie nowe drogi za ponad 4 miliony złotych

18 st.
Gabrysia z Tuliszkowa - pierwszą mieszkanką...

Gabrysia z Tuliszkowa - pierwszą mieszkanką Powiatu...

12 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama