niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

Rodzinne spotkanie z bajką

Rodzinne spotkanie z bajką
 

Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat wraz z opiekunami do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci.

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci to święto obchodzone co roku 2 kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza – Hansa Christiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych. Święto zostało ustanowione w 1967 roku przez Międzynarodową Izbę ds. Książek dla Młodych Ludzi (IBBY). Od tamtej pory, co roku, gospodarzem święta jest inne państwo. Polska była organizatorem w 1979 roku.

reklama

W naszej Bibliotece spotykamy się 3 kwietnia o godzinie 17.00 w Sali Konferencyjnej. Przygotowaliśmy dla Was moc bajkowych atrakcji! Nie może Was zabraknąć!

materiał nadesłany

Rodzinne spotkanie z bajką

Podobne artykuły

Odbierz wyprawkę dla przedszkolaka

Odbierz wyprawkę dla przedszkolaka

19 st.
Cyfrowe nowości w Malanowskiej Bibliotece

Cyfrowe nowości w Malanowskiej Bibliotece

5 st.
Biblioteka zakończyła projekt

Biblioteka zakończyła projekt "Misja: biblioteka...

1 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama