wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Nowy Burmistrz rozpoczął pracę

Nowy Burmistrz rozpoczął pracę
 

Pan Dawid Włodarczyk podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował "Dzień w fotelu Burmistrza Turku”. Zwycięzca mógł stać się na jeden dzień Burmistrzem Miasta Turek. Fotel Burmistrza został sprzedany za 5000zł.

Pan Dawid urzędował na nowym stanowisku przez cały dzień. Dzień, który wraz z Burmistrzem Romualdem Antosikiem spędził bardzo intensywnie. Nowy burmistrz odbył wizytę w Ośrodku Sportu i Rekreacji, gdzie zwiedził obiekt przy ul. Sportowej oraz postęp prac na budowie wodnego placu zabaw.

reklama

Kolejnym punktem programu była oczyszczalnia ścieków oraz schronisko dla bezdomnych zwierząt. Obserwatorium przy budynku B Szkoły Podstawowej nr 1 cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, oprócz doświadczeń panowie burmistrzowie mogli również skorzystać z kopuły znajdującej się na boisku szkolnym.

Następnie burmistrzowie gościli w Klubie Seniora „Senior +” znajdującego się w budynku Miejskiego Domu Kultury. Turecki Inkubator Przedsiębiorczości był kolejnym miejscem wizyty, w którym została przybliżona tematyka TSI. Ostatnim punktem programu była wizyta w Muzeum.

Na koniec dnia i zakończenie pracy w Urzędzie Miejskim Dawid Włodarczyk otrzymał świadectwo pracy.

reklama

źródło: miastoturek.pl

Podobne artykuły

Dzieci z

Dzieci z "Czwórki" dla WOŚP

23 st.
Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym...

16 st.
Malanów: 12 550 zł dla WOŚP. Parasol i tort...

Malanów: 12 550 zł dla WOŚP. Parasol i tort...

16 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama