wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Turkowianie pojadą do Wiednia i jeszcze dalej...

Turkowianie pojadą do Wiednia i jeszcze dalej...
 

Od 1997 roku Biuro Podróży Alicja realizuje wyjazdy dla osób z Turku i regionu lubiących podróżować. Wiele osób zwiedziło z nami sporą część Europy - od Paryża po Dubrovnik.

Kontynuując bardzo dobrze przyjęte przez turystów z Turku i okolic wycieczki organizuje w sezonie wiosenno-letnim szereg atrakcyjnych wyjazdów autokarowych po Polsce i Europie.

reklama

Na nadchodząca jakże długą MAJÓWKĘ biuro podróży ALICJA przygotowało aż 3 propozycje.

Dla miłośników zwiedzania wycieczkę do Wiednia (28-29.04.2018) oraz wycieczkę do Krakowa i Wieliczki (05-06.05.2018).

Dla sympatyków nadmorskich spacerów proponujemy aż 5 dni w przepięknej Łebie (02-06.05.2018).

reklama

W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć wycieczki do największego parku rozrywki w Polsce czyli ENERGYLANDII pierwszy wyjazd już na Dzień Dziecka (02.06.2018), kolejne w nadchodzące wakacje. W ofercie znajdziemy również wiele wycieczek jednodniowych: z BP ALICJA możemy pojechać do Lublina, Kazimierza Dolnego, Warszawy, Krakowa czy Białegostoku. Sprawdź pełną ofertę: www.alicja.turek.pl/oferty2/wyc-2018/

We wakacje proponujemy również Budapeszt, Wilno, Pragę , Berlin i Drezno oraz cieszący się niesłabnącą popularnością wypoczynek nad Bałtykiem w Karwi, Łebie i Międzyzdrojach w rewelacyjnych cenach z wyżywieniem i przejazdem komfortowym autokarem.

Jeśli jeszcze nie znasz Biura Podróży Alicja - zapytaj o opinię swojego sąsiada - od początku działalności, czyli od 1997 roku z usług biura skorzystało ponad 100 000 osób z Turku, Konina, Koła, Kalisza i okolic.

Przypominam, że aktualną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej biura podróży ALICJA www.alicja.turek.pl. Wszystkie wyjazd zarezerwują Państwo bezpośrednio ze strony (wypełniając prosty formularz) nie wychodząc z domu. Ale oczywiście zapraszamy również do rezerwacji w siedzibie biura BP ALICJA, Turek, ul. Kard. Wyszyńskiego 1a (Twój Market).

Podobne artykuły

komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama