niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Trwa budowa wodnego placu zabaw

Trwa budowa wodnego placu zabaw
 

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Armii Krajowej trwa budowa wodnego placu zabaw. Aktualnie montowane są dysze i zraszacze, zaś parking dla korzystających z placu już jest gotowy.

Powstający wodny plac zabaw będzie miał nieckę o powierzchni ok. 400 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdą się liczne urządzenia: zraszacze i fontanny lub dysze o różnych kształtach m.in. obręczy, kwiatów, armatek, grzybków i ruchomych wiaderek, z których będzie się wylewać bądź tryskać woda. Całość podzielona zostanie na strefy wiekowe, z urządzeniami dobranymi odpowiednio dla danej grupy użytkowników.

reklama

Przy placu zabaw znajdą się: budynek socjalny z natryskami i przebieralniami, toalety, leżaki i mające dawać cień, pergole. Na placu budowy już powstała niecka, na której właśnie montowane są instalacje z dyszami i elementami tryskającymi wodą. W stanie surowym stoi też budynek socjalny. Od ul. Kolska Szosa wybudowane zostało nowe ogrodzenia. Gotowy jest już parking, na którym pomieści się ponad 40 aut osobowych i dwa autobusy.

Wiele wskazuje na to, że z nowej atrakcji miejskiej będzie można korzystać już w najbliższe wakacje.

materiał nadesłany

Trwa budowa wodnego placu zabaw

Podobne artykuły

Ponad milion złotych na drogi w gminie Malanów

Ponad milion złotych na drogi w gminie Malanów

15 wrz.
OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.
Listy do redakcji: Skończcie z tą nagonką na...

Listy do redakcji: Skończcie z tą nagonką na...

21 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama