Referendum odwoławcze RM w Tuliszkowie już w niedzielę!

sobota 07 grudnia 2019

Agaty, Dalii, Sobiesława

reklama

"Czwórka" biła rekord w czytaniu

 

W piątek, 8 czerwca, wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku i zaproszone przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 3 w Turku włączyli się w ogólnopolską akcję masowego czytania ph. "Jak nie czytam, jak czytam".  Akcja polegała na biciu rekordu czytania w jednym momencie, a jej celem była promocja czytelnictwa oraz inicjowanie mody na czytanie.

O godz. 10.00 wszyscy uczniowie zebrali się na boisku szkolnym i tak, jak to jest w założeniach akcji, przez dziesięć minut czytali  książki, które przynieśli ze sobą. Akcję rozpoczęła wicedyrektor szkoły pani Wioletta Fibich, zachęcając do czytania i życząc miłej lektury. Na koniec klasy młodsze wraz z nauczycielami uczestniczyły w pikniku czytelniczym.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Szkoła Podstawowa nr 4 dla akcji

Szkoła Podstawowa nr 4 dla akcji "Szkoła pamięta"

5 list.
Międzyszkolny  turniej  ekologiczny w SP4

Międzyszkolny turniej ekologiczny w SP4

25 paźd.
Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

15 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama