czwartek 01 października 2020

Heloizy, Igora, Remigiusza

reklama

Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie
 

29 czerwca o godz. 19:00, w Kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Obrzębinie odbędzie się Msza Święta z Uwielbieniem. W ramach tej właśnie mszy odbędzie się także druga już modlitwa o uzdrowienie. Tym samym parafia w Obrzębinie stała się jedną z niewielu w Wielkopolsce, a na pewno jedyną w najbliższej okolicy, gdzie tego typu modlitwy są organizowane.

Dotychczas parafianie chcący modlić się o uzdrowienie siebie lub najbliższych, organizowali wyjazdy do Lichenia. Teraz, w każdy ostatni piątek miesiąca, mogą zebrać się w kościele w Obrzębinie. W maju, na pierwszą mszę w kościele „na górce”, przyjechali wierni z Konina oraz Kalisza.

reklama

- Zdaję sobie sprawę z tego, że takie podróże są uciążliwe i męczące, szczególnie dla osób starszych i chorych – mówi Emilia Derucka-Kołata, jedna z inicjatorek wspólnych wyjazdów do Lichenia. - Dlatego wraz z całą społecznością wiernych cieszymy się, że msze te będą się odbywać jednej z turkowskich parafii.

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski...

Listy do redakcji: Czy czas rozliczyć polski Kościół?

24 maj.
Premiera filmu

Premiera filmu "Skrzydlate Serce". Dzieło Mehoffera...

12-11-2018
Wyszyna: Agnieszka Duczmal i Amadeus na...

Wyszyna: Agnieszka Duczmal i Amadeus na 100-lecie...

16-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama