wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Turek: Dzień Smerfa i urodziny Przedszkola Smerfiki

Turek: Dzień Smerfa i  urodziny Przedszkola Smerfiki
 

Niepubliczne przedszkole “Smerfiki” było pierwszym prywatnym przedszkolem w Turku. 25 czerwca 2018 roku świętowaliśmy 8 urodziny. Połączyliśmy je ze Swiatowym Dniem Smerfa.

Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się już wcześniej, gromadząc rekwizyty, stroje i dekoracje.W dniu uroczystości dzieci i personel przebrani byli w biało-niebieskie stroje.

reklama

Na początku ciocia Nela pokazała wychowankom obrazki ze Smerfami i opowiedziała o ich cechach. Później przyszedł czas na zagadki i eksperymenty. Smerfiki i Smerfusie dowiedziały się, jak powstaje kolor niebieski oraz jak znika.

Po tym na spotkanie  z przedszkolakami przyszedł  Papa Smerf ze Smerfetką. Papa wkroczył w radosnym nastroju, zachęcając dzieci do wspólnego tańca. Następnie, Dyrektor Przedszkola Kornelia Rychlik, wniosła piękny urodzinowy tort i odśpiewano przedszkolnym Smerfom tradycyjne “Sto lat”. I nie ma w tym nic dziwnego, bo Smerfy są  długowieczne. Ciocia Kornelia pokroiła tort i podzieliła między wszystkich uczestników jubileuszowej uroczystości. Po słodkim poczęstunku na dzieci czekała kolejna radosna zabawa. Wspaniałą atrakcją dla wszystkich okazała się dmuchana zjeżdżalnia. Dzieci z uśmiechami na twarzach pokonywały kolejne stopnie, aby zjechać w dół. W chwili przerwy dzieci pokolorowały sylwety Smerfów i smerfny obrus, co było dużym wyzwaniem dla małych przedszkolaków. Okazało się, że wśród dzieci, tak samo jak  wśród Smerfów, są Pracusie, Łasuchy, Osiłki,Smerfetki, Ważniaki itp. Ale przecież to jest najpiękniejsze, że każdy z naszych Smerfików różni się od siebie. W naszej pracy stawiamy właśnie na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Dzieci i personel doskonale spędziły ten dzień przy smerfnych hitach.

reklama

Dziękujemy wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie.

Niepubliczne Przedszkole "Smerfiki"

Podobne artykuły

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

Wyjątkowy prezent na urodziny, który zaskoczy...

21 lip.
Jubileusz 40. rocznicy święceń kapłańskich w...

Jubileusz 40. rocznicy święceń kapłańskich w parafii...

29 maj.
Koło Gospodyń Wiejskich w Skarbkach ma już 50 lat!

Koło Gospodyń Wiejskich w Skarbkach ma już 50 lat!

25 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama