niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Włodzimierza Pietrzaka

XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Włodzimierza Pietrzaka
 

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku ogłasza XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Włodzimierza Pietrzaka pod hasłem „Dążenie do wolności jest wielką siłą człowieka”.

Celem konkursu jest promowanie twórców poezji oraz integracja środowisk twórczych. Konkurs rozgrywany jest w kategorii poezji i skierowany jest do osób pełnoletnich – mogą w nim brać udział zarówno amatorzy, jak i członkowie profesjonalni.

reklama

Na Konkurs należy nadesłać zestaw 3 wierszy, związanych tematycznie z hasłem konkursu (nigdzie dotąd niepublikowanych i nienagrodzonych w innych konkursach) – w 4 egzemplarzach każdy wiersz, w maszynopisie lub w formie wydruków komputerowych.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w załączonym regulaminie.

Podobne artykuły

Pszczółki w bibliotece

Pszczółki w bibliotece

19 lip.
Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w...

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w Słodkowie

18 lip.
Darmowe książki dla trzylatków!

Darmowe książki dla trzylatków!

4 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama