poniedziałek 19 listopada 2018

Elżbiety, Faustyny, Pawła

reklama

Profim przekazał turkowskiemu szpitalowi krzesła o wartości prawie 100 tys. zł

Profim przekazał turkowskiemu szpitalowi krzesła o wartości prawie 100 tys. zł
 

Profim to europejski lider rynku siedzisk biurowych, od 2018 roku wchodzący w skład skandynawskiej Grupy Flokk, sprzedający swoje produkty w 50 krajach na całym świecie. Serce tej dynamicznie rozwijającej się firmy od początku jej istnienia, czyli od 27 lat, bije w Turku. Dzieje się tak nie tylko ze względu na lokalizację zakładu produkcyjnego, ale także fakt, że pracownicy firmy wywodzą się głównie z tej miejscowości oraz jej okolic.

Dla Profim priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Swoją misję firma rozszerza także na działania wspierające lokalne instytucje zwłaszcza te, które służą zdrowiu mieszkańców miasta, a więc także pracowników Profim ich rodzin. Przykładem takich aktywności jest wsparcie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku.

reklama

Szpital, który kończy właśnie przebudowę Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, otrzymał od Profim darowiznę w postaci krzeseł o wartości prawie 100 tysięcy złotych. Ponad 100 sztuk modeli Xenon, Valencia i Ariz wyposażą zarówno gabinety lekarskie, pokoje pielęgniarek, jak również będą służyły pacjentom w salach chorych. Wszystkie krzesła powstały w fabryce Profim w Turku.

- Krzesła Profim są znane na świecie z doskonałej jakości i wyjątkowego wzornictwa. Tym bardziej cieszę się, że pracownicy i pacjenci naszego szpitala będą mogli z nich korzystać. Dzięki darowi firmy Profim modernizacja Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu będzie mogła zakończyć się pełnym sukcesem. - podkreślił Grzegorz Gibaszek, dyrektor SP ZOZ w Turku.

- Wsparcie szpitala, tak ważnej dla Turku i powiatu placówki, to dla nas oczywiste zobowiązanie, jakie mamy wobec naszych pracowników. Odpowiedzialność wobec społeczności lokalnej i miasta, które udziela naszemu zakładowi gościny, jest ważnym elementem naszej strategii biznesowej i dalszego rozwoju. – powiedział Piotr Chełmiński, prezes zarządu Profim.

reklama

Otwarcie wyremontowanego Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu SP ZOZ w Turku planowane jest na przełomie sierpnia i września bieżącego roku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Orły Tygodnika

Orły Tygodnika "Wprost": prestiżowe wyróżnienie dla...

22 mrz.
Profim po raz kolejny zmienia właściciela

Profim po raz kolejny zmienia właściciela

1 mrz.
Decyzja podjęta - dom dziecka darowizną dla...

Decyzja podjęta - dom dziecka darowizną dla WOT....

27-10-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama