sobota 06 czerwca 2020

Laury, Laurentego, Nory

reklama

Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie

Obrzębin: Pomódl się o uzdrowienie - foto: Marcin Derucki
foto: Marcin Derucki 

28 września o godz. 19:00, w Kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Obrzębinie odbędzie się Msza Święta z Uwielbieniem. W ramach tej właśnie mszy odbędzie się kolejna modlitwa o uzdrowienie. Parafia w Obrzębinie stała się jedną z niewielu w Wielkopolsce, a na pewno jedyną w najbliższej okolicy, gdzie tego typu modlitwy są organizowane.

Dotychczas parafianie chcący modlić się o uzdrowienie siebie lub najbliższych, organizowali wyjazdy do Lichenia. Teraz, w każdy ostatni piątek miesiąca, mogą zebrać się w kościele w Obrzębinie. W maju, na pierwszą mszę w kościele „na górce”, przyjechali wierni z Konina oraz Kalisza.

reklama

- Dla osób starszych i chorych podróże są uciążliwe i męczące – mówi Emilia Derucka-Kołata, jedna z inicjatorek wspólnych wyjazdów do Lichenia. - Dlatego wraz z całą społecznością wiernych cieszymy się, że msze te odbywają się jednej z turkowskich parafii.

Podobne artykuły

Obrzębin: Mieszkańcy boją się o swoje...

Obrzębin: Mieszkańcy boją się o swoje...

10-10-2018
D. Jasak: Opłatek w Ślesinie

D. Jasak: Opłatek w Ślesinie

15-01-2018

"Ziemia jest ekumeniczna". Modlitwa ponad podziałami...

27-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama