czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Turek: Trwa budowa ulicy Stawickiego

Turek: Trwa budowa ulicy Stawickiego - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

W przyszłym miesiącu ma zakończyć się budowa ulicy Stawickiego.

Ulica F. Stawickiego to typowa ulica osiedlowa, pełniąca rolę dojazdową do bloków oraz do Przedszkola Samorządowego nr 4. Jej stan techniczny od dawna budził zastrzeżenia, dziury w asfalcie i chodnikach, pozarywane chodniki i brak miejsc parkingowych bardzo doskwierały mieszkańcom osiedla.

reklama

Do końca listopada ulica Stawickiego zmieni swój wygląd. Od dwóch miesięcy trwają tu prace przy budowie nowej jezdni, chodników, parkingów, punktów na odpady, placu do zawracania, ale także oświetlenia ulicznego i infrastruktury podziemnej (kanalizacja deszczowa). Komfort życia w tym miejscu z pewnością zwiększy ok. 70 miejsc postojowych, w tym 3 dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Planowany koszt przedsięwzięcia sięga 1,2 mln zł.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

22 lip.
Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic....

Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic. Komunikat PGKiM

14 st.
Ul. Kolska w Brudzewie wyremontowana.

Ul. Kolska w Brudzewie wyremontowana.

10-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama