środa 14 listopada 2018

Emila, Laury, Rogera

reklama

"Wydarzenia z 11.XI.1918 r. - śmierć profesora Kączkowskiego". W setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę

Komunikat dla mieszkańców, związany z organizowaną rekonstrukcją historyczną

foto: Marcin Derucki 

Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera oraz Automobil Klub Turek uprzejmie informują wszystkich użytkowników pojazdów, iż w sobotę, 10 listopada 2018 r. w związku z przygotowaniami do widowiska z udziałem grup rekonstrukcji historycznej pt. „Wydarzenia z 11.XI.1918 r. – śmierć profesora Kączkowskiego”, nastąpi czasowe zamknięcie ruchu kołowego na ulicy Kaliskiej (droga dwujezdniowa), na odcinku od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza, do skrzyżowania z ulicą Szkolną, w godz. od 15.00 do 18.30. Natomiast zakaz parkowania na tym obszarze obowiązywać będzie w godzinach od 12.00 – do 18.30

Za związane z realizacją tego przedsięwzięcia niedogodności przepraszamy, mając nadzieję, że spotkamy się ze zrozumieniem i akceptacją dla naszych planów. Szczególnie gorąco prosimy o wyrozumiałość mieszkańców wymienionego odcinka ulicy i zarazem zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

reklama

Organizator

Podobne artykuły

SOSW: Obchody Święta Niepodległości

SOSW: Obchody Święta Niepodległości

z dzisiaj
Medale na Niepodległość

Medale na Niepodległość

z wczoraj
Przedszkole

Przedszkole "Misia Uszatka" dla Niepodległej

z wczoraj
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama